Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Instagram Fotoğrafları Telefona Nasıl Kaydedilir ?

Instagram’da fotoğrafları telefona kaydetmek istiyorsanız bu yazımız size göre diyebiliriz.

ınstagram fotoğraflarını telefona kaydetme

Instagram uygulamasına yüklenen fotoprafları kaydedebilmek artık çok kolay. Bunun için telefona kuracağınız ufak bir uygulama istediğiniz fotoğrafları almanızı sağlayacak.

Birçok kullanıcı yan uygulamalar çıkmadan önce fotoğrafları alabilmek için ekranın görüntüsünü çekiyor daha sonra kırparak istediği fotoğrafı elde ediyordu. Instagramdaki istediğiniz fotoğrafı almak için kurmanız gereken uygulamanın adı; Instave uygulaması. Uygulamayı telefona indirdikten sonra instagrama giriş yapın. Uygulamada yer alan butonları kullanarak arama yapabilirsiniz. Keşfet butonundan faydalanarak istediğiniz fotoğrafı kaydedin.

Fotoğrafı indirebilmek için ilk olarak istediğiniz fotoğrafa tıklayın. Fotoğraf bu işlemden sonra seçili hale gelecek. Üst kısımda bulunan disket işaretine basın ve fotoğrafı kaydedin. Onayın ardından fotoğraf cihaza kaydedilmiş olacaktır. Kaydettiğimiz fotoğraflara Galeri bölümünden ulaşalirsiniz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Android Instagram Fotoğrafları Nasıl Kaydedilir

Android Instagram Fotoğrafları Nasıl Kaydedilir?

instagram

Instagramda dolaşırken beğendiğiniz fotoğrafları telefonunuza kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunun için Android cihazlarda herhangi bir özellik yok. Yani uygulamaya gerek olmadan fotoğraf kaydetme imkanınız yok. Bu sebeple cihazınıza uygulama indirmeniz gerekiyor. Bunun için aşağıdaki talimatları tam olarak yerine getirerek Instagramdan fotoğraf indirebilirsiniz.

İlk olarak Google Play açın ve InstaSave uygulamasını aratarak indirin. Uygulamayı açtıktan sonra Instagram bilgilerini girin ve ınstagrama giriş yapın. Telefonunuza kayıt etmek istediğiniz bir fotoğrafı açın. Sağ üst tarafta yer alan yeşil butona basın. Fotoğraf cihazınıza kayıt olmuş olacaktır. Galeriye giderek indirilen fotoğrafa ulaşabilirsiniz.