Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

HTC One A9 hızlı ayarlar nasıl düzenlenir?

Sizlerden gelen yardım maillerini cevaplamaya devam ediyoruz.Eğer sorularınızı geç cevap veriyorsak lütfen kusura bakmayınız.Murat isimli takipçimiz HTC A9 modelinde yukarıdan aşağıya kaydırılan hızlı ayarlar menüsüne Wİ-Fİ ve Bluetooth özelliğini nasıl ekleyeceğini sormuştur.HTC One A9 kullanma kılavuzunda yazan bilgileri size aktarmak istedik.

Hızlı Ayarları kullanma

Hızlı ayarlar panelinde, Wi-Fi ve Bluetooth gibi ayarları kolayca açın veya kapatın.

İki parmağınızla, durum çubuğundan aşağı kaydırın.

htc-a9-hizli-ayar-kullanma
Zil sesini değiştirmek, bir Wi-Fi bağlantısı kurmak ya da hesaplarınızı eklemek ister misiniz? Bunu
ve daha fazlasını Ayarlar’da yapabilirsiniz.

1Hızlı Ayarlar panelinden veya Uygulamalar ekranından Ayarlar’ı açın.Hızlı Ayarlar öğesini açmak için iki parmağınızı kullanarak durum çubuğundan aşağıya doğru kaydırıp ayarlar öğesine dokunun.Giriş ekranında,
menü öğesine dokunarak Uygulamalar ekranına geçin ve ardından Ayarlar’a dokunun.

İşte değiştirebileceğiniz temel ayarlar:

Açmak veya kapatmak için Wi-Fi gibi bir öğenin yanındaki Açık/Kapalı anahtarına dokunun. Ayarlarını yapılandırmak için öğenin kendisine dokunun. Bir zil sesi ayarlamak, bir ses profili seçmek ve gelen çağrı sesi ayarlarını yapılandırmak için Ses ve bildirim üzerine dokunun.

Duvar kağıdını değiştirmek, Giriş Ekranı’na widgetler ve kısayollar eklemek için Kişiselleştir öğesine dokunun.E-posta, sosyal ağlar vb. gibi farklı hesaplar eklemek ve buralarda oturum açmak için Hesaplar ve eşitleme öğesine dokunun.

Kategoriler
Donanım Haberleri

HTC One A9 yazılım güncelleme nasıl yapılır?

HTC One A9 son güncelleme yapmak istiyorsanız ve nasıl yapılacağı konusunda bilginiz yoksa bu konumuz tam size göre.

htc a9

HTC One A9 telefonu hem tasarımı hem de özellikleri ile çok beğenilen bir telefon olmuştur.Bize gelen bir destek mailinde HTC A9 yazılım güncellemesi nasıl yapılacağı konusunda ziyaretçimiz yardım istemiştir.

İlk olarak yazılım güncellemesi yapacağınız zaman kesinlikle güncellemeyi sınırsız internet ile Wİ-Fİ üzerinden yapmanız gerekir.Neden derseniz mobil veriniz ile yaparsanız çok çabuk kotanızı doldurur ve sıkıntı yaşarsınız.Diğer bir önemli kısım ise telefonuzun şarjı en az yüzde 50 üzerinde olması gerekmektedir.

HTC One A9 Internet’e bağlandığında ve yeni bir yazılım güncellemesi olduğunda, durum çubuğunda güncelleme bildirimi simgesi htc güncelleme simgesi görünür.

1. Bildirimler panelini kaydırarak açın ve sistem güncelleme bildirimine dokunun.

2. Veri bağlantınızı kullanarak güncellemeyi indirmek istemiyorsanız, Yalnızca Wi-Fi üzerinden güncelle öğesini seçin.

3. İndir öğesine dokunun.

4. İndirme işlemi tamamlandığında, Şimdi yükle’yi seçin ve Tamam’a dokunun.Güncellemeden sonra HTC One A9 yeniden başlatılır.