Kategoriler
Genel

GM 5 Plus kullananlar kulübü

General Mobile 5 Plus nasıl? Yorumlar neler

gm 5 plus kullananlar

General Mobile’nın yeni amiral gemisi modeli GM 5 Plus modeli resmi olarak tanıtıldıktan sonra teknoloji tutkunları bu telefonu sabırsızlıkla beklemektedir.GM 5 Plus modelinin özellikleri ile büyük ses getirdiğini söyleyebiliriz.Ayrıca bu telefonda bir çok yeniliklerde dikkat çekecek gibi gözükmektedir.Teknoscrool.com olarak GM 5 Plus kullananlar kulübü adına başlık açmak istedik.Bu telefonun özellikleri hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyoruz.Türkiye’ye geldikten sonra telefona sahip olaran telefon hakkında olumlu yada olumsuz görüşlerini paylaştığı takdirde GM 5 Plus almayı düşünenler fikir vermiş olacağız.

GM 5 plus modelinde 5.5 inçlik FULL HD IPS ekran bulunmaktadır.Bu ekranı Corning Gorilla Glass 4 ile korunacak.8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisi ve 3 GB RAM yer alıyor.

GM 5 Plus kamerası kaç megapiksel?

Selfie çekmeyi seferlere güzel bir haberimiz var.13 megapiksellik ön kamera yer alırken arka kamerasıda 13 megapiksel ve çift flaş desteği bulunmaktadır. 3100 mAh’lık bataryası ile uzun bir kullanım süresi sunmayı hedefliyor.Qualcomm’un hızlı şarj desteğide yer alıyor.

GM 5 Plus Hafıza kartı takılıyor mu?

General mobile bütün modellerinde hafıza kart desteğini eksik etmiyor.GM 5 Plus modelinde de microSD kart takılarak 128 GB’a kadar hafızası artırılmaktadır. 4.5G desteği ile 100 mb yükleme ve 300 mb indirme hızı sağlayacak.

GM 5 Plus Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

General Mobile 5 plus modeli 4 farklı renk seçeneği ile gelirken resmi olarak fiyatı açıklanmadı fakat 999 TL civarlarında olması tahmin ediliyor.