Kategoriler
Donanım Haberleri

Galaxy J2 (2016) radyo ve hafıza kartı var?

Samsung Galaxy J2 modeli yeni tanıtıldı ve güzel özellikleri bulunmaktadır.

galaxy j2 2016

Samsung yeni modellerini sessiz sedasız tanıtmaya devam ediyor.Galaxy j2 modeli tanıtıldıktan sonra kullanıcılar hemen telefonun özelliklerini inceliyor.Orta segment bir telefon olan J2 modeli Türkiye’ye geldiğinde ne kadar ilgi görecek bakacağız.Galaxy J2 modelinde radyo var mı diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabı evet olacaktır.Samsung uzun süredir telefonlarına koymadığı radyo özelliğini bu modeline koyduğunu görüyoruz.

Çok fazla aranan bir kriter değil fakat yinede radyo arada sırada istiyoruz.Ayrıca Galaxy J2 modelinde hafıza kartı takılarak kapasitesini artırabilirsiniz.Samsung Galaxy J2 modelinde 5 inçlik ideal boyutta ekran bulunmaktadır.8 GB dahili depolama hafızası bulunurken 1.5 GB RAM ve 1.5 GHZ hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisi bulunmmaktadır.2600 mAh’lık bir batarya yer alırken değiştirebilir bataryası bulunmaktadır.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy J2 Yeni Özellikleri

Samsung Galaxy J2 Modelini Piyasaya Hazırlıyor

galaxy j2

Galaxy J2 Modeli, piyasaya çıkmak için gün sayarken, telefonlar ilgili yeni özelliklerde sızmaya başladı.  Telefon ucuz maliyetle alınabilmenin yanı sıra, daha fazla özelliği de kullanıcıya sunuyor. İşte yeni Galaxy J2 Modelinin süper özellikleri;

4.7 İnç Ekranı, ucuz olmasının yanında telefona ayrı bir hava kazandırmış durumda. Samsung modelinde tasarım olarak da gerçekten özel bir çalışma yapılmış durumda. SÜPER AMOLED LED Ekran özelliği de, ayrı bir tarz ve yine ayrı bir hava bu telefona kazandırılmış durumda.

5 MEGAPİKSEL Arka Kemera özelliği ve 2 MP Ön kamerası da bu model için gerçekten ideal. ayrıca görüntü kalitesi bakımından, Piksel oranları da çok iyi ayarlanmış. Dört Çekirdekli 1.3 Ghz işletim özelliğiyle beraber, telefonu hızı ve daha uzun süre telefon kullanma kapasitesiyle beraber telefon daha iyi hale getirilmiş.

8 GB Dahili hafıza yükseltme kapasitesi de telefona ayrı bir hız kazandırdı. ayrıca MİCRO SD kartı da var. Yurt dışında 150 Dolardan satışa çıktı.