Kategoriler
Apple iOS Haberleri

Apple Servis İçin Randevu Nasıl Alınır

Apple Servis randevusu nasıl alabilirim diye merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre diyebiliriz.

apple servis randevusu alma işlemi

İlk olarak Apple teknik servisi üstünden hizmet alabilmek için randevu takibi yapmanız gerekmektedir. Randevu alabilmek için; https://getsupport.apple.com adresine giriş yapın. Adrese tıkladığınızda ekranda desteğini almak istediğiniz Apple ürününü seçerek devam edin.

Bu bölümden gerekli alanları tamamlayın ve randevu işlemini bitirin. Bu kısımda erken bir zaman randevu alabilmek için denemek üzere bir kaç püf noktası vereceğiz. Deneyeceğiniz yöntemlerden biri; gece 12’de başvurmak Bu şekilde randevu alabilme şansınız çok daha yukarılara çıkıyor. Bundan başka internette de Apple randevusu satmakta olan siteler mevcut. Bu sistemlerin güvenilirliği tartışıldığı için ilk yönteme başvurmanızda fayda var.

Kategoriler
Apple iOS Haberleri

Apple Store randevu nasıl alınır?İşte ipuçları

Apple Store‘un randevulu teknik servis hizmeti nasıl çalışıyor? Apple randevu almak için ne yapmalı? Bu yazımızda sizlere yardımcı olabilecek bazı ipuçları yazmak istedik.

apple store randevu nasıl alınır

iPhone’unuz, iPad veya Mac bilgisayarınız bozulduğu zaman akla ilk gelen seçenek Apple Store olmaktadır.Fakat Apple’dan randevu almak çok zor olduğunu herkes bilmektedir.Bu sebepten dolayı ufak sorunlarınız varsa internet üzerinden sorunlarınızı halletmeye çalışmaktasınız.Fakat bu sorunlar halledilmediği zaman mecburen servis vermekten başka çareniz bulunmaktadır.Apple store randevusu almak için birçok bilgisayar başında devamlı randevu almaya çalışmaktadır.Fakat genellikle gelen şikayetler arasında apple randevu alamıyorum nasıl alınabileceği sorularıdır.

İnternette Apple store randevu nasıl alınır konusunda birçok ipuçu yazmaktadır.Neden Apple store tercih ediliyor.Düzenli bir çalışma sistemi olduğu için mağaza içinde çok fazla bir yoğunluk göremezsiniz.Eğer telefonunuz yeni ise ve pahalı bir telefon ise acemi kişilere verip telefona daha zarar vermektense yetkili serviste daha iyi hizmet alabilirsiniz.Eğer telefonunuz yapılmayacak bir durumda ise belli bir işgünü geçtikten sonra sizlere telefonun sıfır modeli ile değiştirilmektedir.

Peki Apple Randevu nasıl alınır?

Apple’dan randevu almak neredeyse imkansız.Apple Store’dan randevu alabilmek için forumlarda bazı ipuçları yazılmaktadır.

İlk olarak Apple randevu almak için gece 12’yi bekleyiniz.Saatler tam 00:00’ı gösterince apple’dan randevu almaya çalışınız.Gece 12’de randevu alanların sayısı oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.Bu tekniği denedikten sonra randevu alanlar bize yorum olarak olumlu yada olumsuz olarak geri dönüş yaparsa çok memnun oluruz.