Donanım Haberleri

Motorola Moto 360, Android Wear Güncellemesini Aldı

Motorola Moto 360, Android Wear Güncellemesini Aldı

Motorola Moto 360

Global teknoloji pazarının önde gelen isimlerinden Motorola tarafından geliştirilen Moto 360 ürünü Android Wear güncellemesini aldı. Sony, LG, Apple, Samsung gibi firmaların bir çok akıllı saat üretimi gerçekleştirdiği ve rekabet yaratan Motorola Moto 360 için olumlu değerlendirmeler yapılıyor.

ABD menşeili teknoloji üreticisi Motorola tarafından geliştirilen Moto 360 modelinin diğer giyilebilir teknoloji ürünleri arasında fark yaratan özelliklere sahip olması ile göz doldururken cihazın global pazar için ciddi dikkat çekici özellikleri olduğu ifade ediliyor.

Çeşitli geliştirmeler ile piyasaya sürülen Android Wear 5.1.1 güncellemesi’nin OTA aracılığıyla Moto 360 üzerine entegre edilebileceği ifade ediliyor. Deri ve metal kayış özellikleri ile piyasaya sunulan Moto 360 modelinin 1.5″ ekran büyüklüğüne sahip olduğu, 320*290 piksel çözünürlüğe sahip olduğu, TI OMAP 3 işlemci ve 512 MB sistem belleği ile piyasaya girdiği, 4 GB veri depolama alanına sahip olarak piyasaya girdiği ifade edildi.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu