Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

ZTE Blade V6 Teknik Özellikleri

ZTE Uzun zamandır hayranlarını çok sevindirecek bir model üzerinde çalışmaktaydı. tamamen kendi donanımı ve kendi markasının özelliklerini de içine alan bir model üzerinde çalıştı. Sonunda piyasaya çıkan ZTE Blade V6 modelini kullanıcılara sunuldu.

ZTE Blade V6 ilk olarak Hafif oluşu ve özellik olarak da kolay tutulmasıyla dikkat çeki. 0,6 mm bir inceliğe sahip olan telefon, dokunmatik ekranıyla de göz dolduruyor. Ön kamerası ve arka kapak tasarımı da modele ayrı bir hava katıyor.

5.0.2 Lollipop özelliğiyle gelen ZTE modeli, Aliminyum kasası sayesinde sesi daha kolay iletiyor. Aynı zamanda ses kalitesi daha yüksek ve bozulmadan size geçiyor.

ZTE-Blade-v6-Ozellık-ıncelemesı

13 MP Arka ve 5 MP Ön Kamera özelliğine sahip olan ZTE Blade modeli, kamera olarak çok fazla iyileştirilmiş durumda. ZTE Markasının modelinde, ön kamera olarak harika bir tasarıma sahip. 88 Derecelik bir Ön kamera çapına sahip. bu sayede SELFİE çekimlerinizi çok daha gelişmiş bir Ön kamerayla yapacaksınız. Arka kamera da ” Sony Titreşim Kesme” özelliği de kullanıldı. bu sayede resimlerde odaklanma  sorunu yaşanmıyor.direkt olarak görüntüye Titreşim olmadan sağlanan bir Kamera tekniği var.

ZTE-Blade-v6-fıyatı

2200 mAh Batarya gücüne sahip. Batarya olarak diğer modellerine oranla daha çok kapasite ve çok daha üstün özellikleri kullanmış marka. Dört Çekirdekli ve 2 GB RAM özelliğine  sahip. Buda telefon üzerinde kasmalar, takılmalar ve donmalara karşı müthiş bir koruma özelliği var. Bu performans olarak telefona fazlasıyla zaten geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir