Bilim ve Teknoloji

Zenfone 3 Deluxe,Ultra ve Zenfone 3 farkları neler?

Asus Zenfone 3 Deluxe,Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 arasındaki farklar neler diye merak ediyorsanız sizlere basit bir tablo ile göstermek istedik.

Asus’un yeni amiral gemisi modeli olan Zenfone 3, tam 3 farklı modelde üretilecek.Birçok kişi sabırsızlıkla bu modellerin gelmesi beklenmektedir.Özellikle büyük ekranlı telefon severler Zenfone 3 Ultra modelini beklemektedir.Nedeni ise 6.8 inçlik dev bir ekranı olmasıdır.Performans isteyenler ise Zenfone 3 ve Deluxe modellerini beklemektedir.

Teknoscrool.com olarak bu 3 model arasındaki farkların neler olduğunu sizlere yazmak istedik.Henüz telefonlar ülkemize gelmedi fakat şimdiden karşılaştırmalar yapılıp hangi modeli seçeceğiniz belli olmaktadır.Sizlere uzun uzun aralarındaki farkları yazmak isterdik fakat genellikle sıkıcı geldiği için basit bir tablo hazırlayarak Zenfone 3,Deluxe ve Zenfone 3 ultra modellerinin farklarını belirtmek istedik.

Asus zenfone 3 modellerinin ne zaman geleceğine dair herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor fakat tahmini olarak eylül yada ekim ayında gelmesi bekleniyor.Fiyat konusunu merak edenler içinde malesef herhangi bir rakam veremiyoruz.Gelişmeler oldukça sizleri bu konudan bilgilendireceğiz.

Zenfone 3 Deluxe,Ultra ve Zenfone 3 farkları şöyle;

zenfone 3 deluxe,ultra ve zenfone 3 farkları

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu