Bilim ve Teknoloji

WhatsApp profil resmini yabancılara nasıl kapatırım?

Whatsapp fotoğrafımı sadece kişi listesine göre nasıl kısıtlarım?

whatsapp profil fotoğraf ayarları

WhatsApp uygulaması şüphesiz milyonlarca kişi tarafından anlık olarak kullanılmaktadır.whatsApp’ta bazı önemli kısıtlamalar yapabilirsiniz.Genellikle kullanıcılar yabancı kişilerin profil fotoğraflarına bakmasını istemiyor.Genellikle karşı taraf sizin numaranızı rehberine ekleyip whatsApp’ta sizin profilinizdeki fotoğraflara bakabiliyor.Bunu engellemek için bir kaç adım ile gerçekleştirebilirsiniz.

Resminizi sizi tanımayan kişilere karşı kilitlemek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Yalnızca arkadaş listenizdekilerin göreceği duruma getirmek için telefonunuzdan Ayarlar- Hesap- Gizlilik- Profil fotoğrafına tıklayarak resminizi yalnızca kişi listenizdekilerin göreceği duruma getirebilirsiniz.

Bu bilgiyi biliyor musunuz?

WhatsApp iletilerinizi kısa yoldan enter tuşu ile göndermek için; Ayarlar – Sohbet Ayarları – Enter tuşu gönderir kısmını işaretleyerek fonksiyonu kullanabilirsiniz.

Not:WhatsApp profil fotoğrafınızı kişi listenizdeki kişiler tarafından görünmesini eğer yapamazmasınız bize yorum yazarak ulaşın.Size hemen cevap vermeye ve sorununuzu halletmeye çalışacağız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu