Bilim ve Teknoloji

WhatsApp bildirim sesi değiştirme ve Yeni Smiley’ler nasıl indirilir

WhatsApp bildirim sesinasıl değiştirilir

whatsapp bildirim sesi

Yeni Smiley’ler İndirin

Uygulamanın sunmuş olduğu smiley’ler yetersiz ise; Play Store’dan ücretsiz olarak whatsapp simgeleri indirebilirsiniz. Android telefonlar için; Emojidom Smilies Emoticon HD uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulama kurulduğunda smileyler otomatik şekilde sohbet penceresine geçmiş olacaktır.
İphone telefonlar içinse; App Store’dan Emoticons & Extra Emoji Keyboard uygulamasını bularak nidirin. Smiley üstünde kopyala kısmına tıklayın ve burada yer alan ifadeleri pano kısmına kopyalayın. Uygulamay geçerek sohbet alanında Yapıştır kısmına tıklayın.

Bildirim Sesini Değiştirin

Whatsapp grubunuzun bildirim sesinden sıkıldıysanız kolay bir şekilde bu bip melodisini değiştirebilirsiniz. Android telefonlarda; üç noktaya tıklayın. Ayarlar ve Bildirimler kısmını seçin. Grup Bildirimleri altından Bildirim tonu ayarlarında yer alan tonlardan birini belirleyin. Ardından Tamam seçeneğine tıklayın. İphone telefonlarda; Ayarlar- Bildirimler ve Mesajlar kısmını seçin. Bu kısımda bildirim seslerini kaldırabilirsiniz veya size uygun olan bir bildirim tonu ile değiştirmeniz mümkün.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu