Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Vodafone Smart pro 7 yorumları nasıl?

Vodafone Smart pro 7 yorumları neler?

vodafone smart 7

Vodafone yeni amiral gemisi modeli olan Smar Pro 7 modeli tanıtıldı.Üstün performans özellikleri ve uygun fiyatı ile teknoloji tutkunlarının dikkatini çektiğini söyleyebiliriz.Vodafone Smart Pro 7 modeli 5.5 inçlik AMOLED ekran teknolojisine sahiptir.Ekran kalitesi ile dikkat çeken smart  pro 7 155 gram ağırlığındadır.

Vodafone Smart Pro 7 kamerası kaç megapiksel?

Smart Pro 7 modelinde 16 megapiksellik arka kamerası ve 8 megapiksellik ön kamerası bulunmaktadır.Ultra hızlı çekim yapabilen bu modelde kameraya önem verildiğini belirtmek isteriz.

Smart Poro 7’de 4×1,8 GHz + 4×1,4 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemcisi ve 3 GB RAM ile hızlı,akıcı bir kullanım sunmayı hedeflemektedir.Performans olarak baktığımızda gayet başarılı bir model olduğu hemen dikkat çekmektedir.İşletim sistemi olarak ise Android’in son sürümü olan Android 6.0 Marshmallow yüklü olarak gelmektedir.Parmak izi okuyucu özelliği ile eş değer modellerine göre ön plana çıkmayı başarmıştır.3000 mAh’lık bataryası ile iyi bir kullanım süresi sunmayı hedeflerken hızlı şarj özelliğininde bulunduğunu belirtmek isteriz.

Vodafone Smart Pro 7 hafıza kartı takılıyor mu?

Smart Pro 7 modelinde 32 GB’lık dahili depolama hafızası bulunurken microSD hafıza kartı takılarak 128 GB’a kadar hafızasını artırabilirsiniz.

Vodafone Smart pro 7 fiyatı ise resmi olarak açıklanmadı.Fakat tahmini olarak fiyatı 1200 ile 1400 TL arasında olması bekleniyor.

Vodafone Smart Pro 7 hakkında yorumlarınızı bekliyoruz….

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir