Bilim ve Teknoloji

Vodafone Smart 4 power telefon incelemesi

Smart serisi telefonların 4. Olan Vodafone Smart 4 power hakkında kullanıcıların almadan önce incelemek istediği bütün teknik özellikleri sizlere açıklamak istiyoruz.

Vodafone Smart 4 power

Vodafone Smart 4 power ekran özellikleri

Orta seviye telefonlar arasında gösterilen ve son zamanlarda kullanıcıların merak ettiği telefonların başında gelen Vodafone Smart 4 powerda bulunan ekran boyutun 5 inçlik bir kullanım sunmaktadır. Ekran çözünürlüğü konusunda son derece kötü bir çözünürlüğe sahip olan bu telefonun 540 x 960 ekran çözünürlüğü bulunmaktadır. Piksel yoğunluğu olara ise 220 PPI tercih edilmiştir. Ekran gövde oranında ise 68.46’lık oran yeterli denecek bir seviyede.

Vodafone Smart 4 power batarya özellikleri

Batarya konusunda diğer rakiplerinin bir adım önünde bulunan Vodafone Smart 4 power’da 3000 mAh performansa sahip bir batarya bulunmaktadır. 2G internet bağlantı hızı ile konuşma süresi 24 saat, bekleme süresi ise 480 saattir. 3G modunda konuşma süresi 18 saat, bekleme süresi ise 360 saattir. 4G modunda 12 saatlik bir konuşma süresi ve 240 saatte de bekleme süresi bulunmaktadır. Aynı zamanda bu telefonda bulunan bataryada değişme özelliğine sahip bir bataryadır.

Vodafone Smart 4 power kamera özellikleri

Kamera konusunda arka kamerası 5 MP çözünürlüğe sahip olan Vodafone Smart 4 power telefonunda ön kameranın çözünürlüğü ise 0.3 MP gibi kötü bir piksele sahiptir. Son derece kötü bir kamera özelliği bulunan bu telefonun selfie kamerası yok denece kadar kötü.

Vodafone Smart 4 power teknik özellikleri

Yonga Seti olarak MediaTek MT6582M tercih eden telefonun işlemcisi ise 1.3 Ghz kapasitesinde bulunmaktadır. Antutu v4 puanı ise 17.800 olan Vodafone Smart 4 power telefonunun performans özellikleri oldukça kötü bir telefon olduğunu gözler önüne sermektedir. Sadece batarya konusunda diğer telefonların önüne geçen bu telefonun diğer özelikleri ise oldukça kötü bir kullanım sunmaktadır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu