Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır

Sosyal medya siteleri içinde milyonlarca kullanıcısı olan bundan böyle herkesi bünyesine kabul etmeyecek. sosyal medya sitesine kayıt yapabilmek için artık hesap onaylatmak zorundasınız. üzerinde onaylanmış hesaplar yanlarında yer alan mavi tık işareti ile anlaşılacaklar. hesabının onaylatılabilmesi için aşağıdaki özellikleri içermesi gerekmektedir.

Twitter hesabının onaylatılabilmesi için belli sayıda tweet sayınızın olması gerekmektedir. Düzenli olarak tweet atanların hesaplarını onaylatmaları daha kolay olacaktır. Günlük tweet sayısı yeterli miktarda olmalıdır. Atılan tweetlerin takipçiler tarafından retweetlenmesi ve beğenilmesi gerekiyor. İnsanlar sizi dışarıdan arama yöntemiylr bulmuş olması ve takip etmesi oldukça önemlidir.

Onaylatılabilmek için web sitesi yada bloğa sahip olmanız gerekmektedir. Kullandığınız blog yada web sitesine hesabınız ile ilgili olarak bağlantı vermeniz şartı bulunmaktadır.

Twitter bu doğrulama işlemini kendi gerçekleştirir. Bunun için her hangi bir başvuru yapmak zorunda değilsiniz. Uygun görüldüğünde adresiniz twitter tarafından doğrulanacaktır. Bunun için belli bir süre beklemeniz gerekmektedir.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir