Sony PlayStation 4 Slim 1 TB modeli aynı fiyat ile geliyor

Oyun konsolu denince akla gelen ilk gelen PlayStation olmaktadır.Özellikle PlayStation 4 Slim oyun konsolları son zamanlarda büyük ilgi görmektedir.

playstation 4 slim 1 tb

Tabi Sony artışları başlatmak için Slim oyun konsollarının depolama alanını artırma kararı aldı.Sony PlayStation 4 Pro ile birlikte PS4’un ince versiyonu olan PlayStation 4 Slim’i piyasaya sunmuştur. modeli yurtdışında 299.99 dolarlık bir fiyattan satılırken ülkemizde bu rakam 1499 TL’dir.Normal şartlarda modeli 500 GB dahili depolama alanına sahip.Sony kapasiteyi 1 TB’a kadar çıkartıyor ve fiyat etiketini artırmayacağını açıkladı.PlayStation Pro almaya bütçesi yetmeyen kullanıcıların tercih edeceği , 1 TB seçeneği ile çok daha fazla oyunu hafızasında saklayabilecektir.

Bu haberden sonra bizim önerimiz PS4 Slim almayı düşünüyorsanız beklemenizde fayda var diyebiliriz.PS4 Slim 1 TB olan modelinin ne zaman piyasaya sunulacağına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.Eğer oyun tutkunu iseniz kesinlikle beklemenizde fayda var.Ama benim oynayacağım oyun maksimum 20 tane’ye kadar diyorsanız beklemenize gerek yoktur.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir