Bilim ve Teknoloji

Samsung A8 Özellikleri ve Bütün Bilgiler

Samsung A8 Özellikleri

a8

Samsung firması şu aralar yeni telefonu üzerinde harıl harıl çalışıyor. Telefonun en büyük özelliklerinden biride dünyanın en ince telefonu olması olacak. Sızdırılan bilgilere göre inceliği ile göz dolduracak olan telefonun diğer teknik özellikleri de elinizdeki telefonları bir kenara koyacağınız cinsten.

Samsung A8 telefonunun ağırlığı yalnızca 151 gram olacak. Ekranı 5.7 inç ve Full HD Super AMOLED ekran. Telefonun kalınlığı 5.9 mm olacak ve Samsung tarihinde piyasada olan en ince telefon olmaya hak kazanacak. Sızdırılan bilgilere göre telefonun çift sim kart özelliği taşıyacağı belirtiliyor. Telefonun inceliği nedeniyle performans kayıpları görülebilir. Bunuda ilerleyen zamanlarda telefon piyasaya sürüldüğünde göreceğiz.

Arka kamerası 16 Mp özelliğinde olacak olan A8 telefonunun 4G destekli olacağı sızan bilgiler arasında. Samsung yeni çıkacak olan telefonla ilgili çıkan haberlere şuan kayıtsız kalıyor. İlerleyen günlerde telefonun hangi ülkelerde satışa çıkacağıda belirlenmiş olacak.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu