Bilim ve Teknoloji

Philips 50PFS4012 nasıl?

Son dönemde başarılı televizyonlar üreten Philips, yeni Full HD Ultra ince LED televizyonuyla da dikkat çekiyor.

Philips 50PFS4012 Özellikleri

Televizyonda doğrudan Digital Crystal Clear görüntü güçlendirme teknolojisi yer alırken, LED Full HD 1920x1080p özelliklerine sahip. 50 inçlik, 126 cm boyutundaki televizyon aynı zamanda 16W ses çıkış gücüne de sahip. Incredible Surround, Clear Sound ve Akıllı Ses teknolojileri ise filmlerden ekstra keyif almanızı sağlıyor.

Smart TV kategorisindeki televizyonda pek çok akıllı etkileşim seçeneği yer alırken, yayınları durdurmak ve ardından USB kayıt almak mümkün. Bu şekilde Philips 50PFS4012’de izlediğiniz tüm programları, filmleri daha sonra da izleyebiliyorsunuz.

Yükseltilebir bellenimle gelen yeni Philips 50PFS4012, teletekst özelliğine de sahip. 8 günlük elektronik program rehberi olan televizyonda otomatik yakınlaştırma yapabilir, ekran formatını değiştirebilir veya geniş ekrana geçebilirsiniz.

Televizyonda 3 adet HDMI bağlantı girişi, 1 adet USB bulunuyor. EasyLink HDMI bağlantısıyla uzaktan kumandayla kontrol, tek tuşla oynatma gibi özellikler de mümkünken, televizyonda MPEG-2, MPEG-4, H264 veya HEVC gibi formatları oynatmak mümkün.

MP3 veya AAC formatındaki müzikleri de çalabileceğiniz Philips 50PFS4012, kutudan kumanda, kumanda pilleri, kablolar ve masa üstü standıyla çıkıyor. Tam anlamıyla bir multimedya televizyonu olan cihaz, aynı zamanda son derece ince ve hafif. Standların ayağını açarak kullanabildiğiniz televizyon, yüksek görüntü kalitesi ve kontrast oranıyla memnun etmeyi başarıyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu