Bilim ve Teknoloji

Motorola Moto X Style format nasıl atılır

Motorola Moto X Style Format Atma Sıfırlama ve Reset İşlemleri Nasıl Yapılır?

motorola x style

Motorola Moto X Style cihazınıza virüs veya herhangi bir yavaşlama problemi nedeniyle format atmak için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz. Format atma işleminden önce verilerinizi mutlaka yedekleyin.

Cihazınızın ayarlarını kullanarak format atmak için; Menü-Ayarlar-Yedekle ve Sıfırla-Fabrika ayalarına sıfırla-Telefonu sıfırla seçeneklerini uygulayın.

Tuşları kullanarak format atmak için; telefonu kapatın. Kapalı haldeyken Sesi Azalt tuşu ile beraber Açma tuşuna basın. Ekrana bir takım boot seçenkleri gelecektir. Sesi Azalt tuşundan yardım alarak Recovery şıkkı gelene dek basın. Recorvy seçin ve aynı anda Sesü Yükselt tuşuna basın.

Şimdi ekrana android robotunun gelmesini bekleyin. Bu ünlem işareti olan robot geldiğinde ise Sesi Yükselt tuşu ile beraber Açma tuşuna basın. Gelen ekranda Sesi Azalt tuşundan yardım alarak Wipe Data/Factory Reset seçin ve Açma tuşuna basın. Gelen ekran üzerinde Sesi Azalt tuşundan yardım alarak Yes’i seçin ve Açma tuşuna basın. Gelen ekranda ise Reboot System Now seçerek Açma tuşuna basın. İşlemlerden sonra Motorola Moto X Style cihazınıza format atma işlemi bitmiş olacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu