Bilim ve Teknoloji

Microsoft Lumia 850 yeni özellikleri sızdı

Microsoft Lumia 850 yeni özellikleri nasıl olacak?

lumia 850

Lumia 850 Modeli kapasite ve performans olarak diğer modellere oranla daha çok şık olacak. Zaten Microsoft şimdiden bu model üzerinde gerekli olan tasarımı ve özellikleri yayınlarken, aynı zamanda Lumıa modeli diğer serilerden de daha farklı olacak. Tasarımı, şıklığı ve bir birinden değişik özellikleriyle beraber, Lumıi 850 modelinde son derece şık bir tasarımda yerini alacak.

Microsoft Lumia 850 Modelinde  ” Sekiz Çekirdek İşlemci” yer alırken, aynı zamanda performans olarak da bu sayede daha hızlı çalışan bir model sizleri bekliyor olacak. 5.8 İnç FULL HD görüntüye sahip olan modelde, aynı zamanda tasarım ve elle tutuş olarak da son zamanların en seri modeli olacak.

Dokunmatik ekran da diğer modellere oranla daha hızlı çalışacak. Aynı zamanda Microsoft markası bazı kendi özelliklerini modele yükleyerek, telefonun hız ve teknik olarak çok daha verim vermesini sağlamış olacak.

Telefonum kamera özellikleri şuan test aşamasında olduğu için bilgi olarak piyasaya sızmadı. Ama bu kadar gelişmiş özelliğe güzel bir kamera elbette bekleniyor. Microsoft modelinde yer alacak olan İşlemci  ve performans ayalarına bakıldığı zaman, markanın diğer modellerinin önüne geçecek gibi durmasını sağlıyor. Microsoft işlemci ve özellik olarak bu modele en yatkın özellikleri de ayrıca yüklüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu