Bilim ve Teknoloji

LG G Flex 2 fabrika ayarlarına nasıl döndürülür?

LG G Flex 2 telefonunuz yavaşladıysa bu yazımızı okuyabilirsiniz.

lg-g-flex-2-sifirlama

Akıllı telefonlar uzun bir süre kullanımdan sonra yavaşlamalar yaşanmaktadır.Yada kaynağı belli olmayan uygulama yada oyun indirdiğinizde telefonunuza virüs bulaşabilir ve telefonunuz sizi rahatsız etmeye başlayabilir.Bu tür durumlarda telefonu fabrika ayarlarına döndürmek en kolay işlemdir.Bir ziyaretçimiz bizden LG G Flex 2 modelin fabrika ayarlarına nasıl dönüleceği konusunda destek istemiştir.

İlk olarak şunu söyleyemek istiyoruz.Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde telefonuzdaki uygulamalar ve oyunlar silenecektir.Ayrıca fotoğraflarınızı ve rehberinizi kesinlikle yedekleyiniz.

Not: Telefona fabrika ayarlarına döndürmeden önce şarjınız en az yüzde 40 civarında olmasına özen gösteriniz.

LG G Flex 2 Fabrika ayarlarına nasıl döndürülür?

İlk olarak telefonun menüsünden Ayarlar sekmesine giriş yapınız.Açılan ekran Yedekle-Sıfırla sekmesine göreceksiniz.Daha sonra Fabrika verilerine sıfırla‘ya dokununuz.Son olarak telefonu sıfırla‘ya basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Dipnot: Fabrika verilerine sıfırla seçeneğine geldiğinizde en üstte Verilerimi Yedekle seçeneğini aktif ederseniz, telefonuzun yedeği Google sunucularına gönderebilirsiniz.Format attıktan sonra tekrardan bu yedeği indrebilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu