Bilim ve Teknoloji

Krallık Yolu – Krallığa giden yol

Krallık Yolu – Krallığa giden yol

krallık yolu

Engellerin, düşmanların ve eşsiz görevlerin olduğu zorlu bir alanda, Güzel Diao Chan ile zorlu görevlerdeki altınları toplayın, tuzaklara karşı önlemlerinizi alın ve krallığa doğru yol alın.

DKR İnternet ve Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde bulunan Gameloji (http://www.gameloji.com) yeniden yapılanma ile çevrimiçi mobil oyun yayınları ile tekrar yayın hayatına başlamıştır. 2016 yılı içerisinde 15 mobil oyun yayınlamayı hedeflemektedir. İlk mobil oyun olarak oldukça basit ve eğlenceli, bir o kadar da stresli Krallık Yolu oyunudur.

Ücretsiz

Krallık Yolu, 24 farklı ve zorlu görevden oluşan, üç farklı temada geçen, oynaması kolay bir aksiyon oyunudur ve ÜCRETSİZDİR. Krallık Yolu ‘nu oynamak için internet bağlantısı gerekmemektedir. Çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz. Eğer mağaza seçeneklerini kullanmak isterseniz, internet bağlantısı gerekir.

Düşük Bellek Gereksinimi

Krallık Yolu kota olduğu kadar cihazınızda fazla yer kaplamaz. Oyun yalnızca 10MB ‘dir. Krallık yolunda bulunan tüm grafikler harika bir çizime sahip olduğu kadar, oyun esnasında da görebileceğiniz efektler sizi cezp edecek.

Günlük Giriş Ödülleri

Gameloji oyun yayın prensipleri arasında mağaza seçenekleri her zaman ikinci plandadır, bu yüzden oyun içi mağaza kullanımları en düşük seviyededir ve hatta günlük olarak ödüller verilmektedir. Krallık Yolu oyununda günlük olarak oyun içi değerlere sahip olabilirsiniz.

Basın bültenidir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu