Bilim ve Teknoloji

Huawei Mate S Özellik ve Çıkış Tarihi

Çin Markası Huawei Yeni Modeli Mate S

Huawei markası, son zamanlarda yeni bir model üzerinde çalışmalarını sürdürmekteydi.  Huawei Mate S Modeli, özellikleri ve çıkış tarihi de hemen hemen yayınlandı.  Yeni modelde gerçekten dikkat çeken ve üst düzey olan tasarım söz konusu. yeni özelliklere  bir göz atalım.

3GB RAM olarak geliyor.  Zaten 1GB Telefonun kendi hafıza ve yedekleme boyutu olarak düşündüğünüz zaman, 2 GB hız ve performans olarak düşünürsek yeter. ama 4GB olarak ayarlansa, daha teknik bir performans sunabilirdi.  5.5 İnç AMOLED ekranla gelecek. parlaklık ve Çözünürlük pikselleri bakımından, diğer modellerine oranla daha canlı bir telefon sunuyor size.

13 MP Kamera özelliği sayesinde,  dış çekimler ve karanlık ortamlarda yüzeysel parlaklıkla çekimler söz konusu.  Çin markası Huawei, kamera konusunda çok titiz davranarak hareket etti. Ayrıca Sensör dönen kamera özelliği var. Flash Full çekimi de yapabilen yeni modelde, daha teknik özellikler ve daha ileri seviyede olan model söz konusu. dönen kamera öyle her yere dönemiyor maalesef. 1.2 gibi dönüşü var. Ön kamerası da 8 MP Arkadaşlar.

Parmak okuyucu da bu telefonda bulunuyor.  Tasarım olarak yan çerçeve kısımlarının üst düzey olacağı ve bu sayede elle tutuş bakımından mükemmel bir kolaylık sağlayacağı da gelen haberlerde.

Mate s Çıkış tarihi gelen haberlerde satışına ” 15 Eylül’de” başlanacağı belirtilmişti.  yani Türkiye’ye gelmesi ise, Aralık başlarını bulacak arkadaşlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu