Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Huawei Mate 20 Pro kılıfları (Cüzdan kılıf ve LED kılıf) şık duruyor

Huawei’nin yeni amiral gemisi modeli Mate 20 Pro resmi olarak yayınlandı. Üstün performansı ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Huawei Mate 20 Pro modeli 6.39 inçlik 538 PPI Piksel yoğunluğunda oLED ekran teknolojisine sahiptir. Ayrıca ekran/gövde oranı % 87.85 oranındadır. Bu oran gerçekten çok iyi bir orandır. Bu akıllı telefon neredeyse tamamen ekrandan oluşuyor diyebiliriz. Bu yüzden bu telefonu çok daha dikkatli kullanmanız gerekmektedir. Bildiğiniz üzere akıllı telefonlarında en narin kısmı ekran bölümüdür. Herhangi bir darbe ve düşme anında ekran kırılma olayı çok sık yaşanabilir. İşte bu yüzden Huawei Mate 20 Pro modelini kılıflı kullanmanız fayda bulunmaktadır.

Huawei’nin resmi internet sitesinde Mate 20 Pro modelinin orjinal kılıf modelleride tanıtıldı. Huawei’nin sitesine girdiğinizde sayfasına girdiğinizde en aşağısında Huawei Mate 20 Pro LED kılıf modeli çok şık durmaktadır.

Huawei Mate 20 Pro LED kılıfı kullandığınızd ekran bildirimleri telefonunun belli bir kısmına yansıması ile oldukça başarılı bir güzellik katmaktadır. Başka Huawei Mate 20 Pro kılıf çeşitleri olarak silikon kılıf ve Huawei Mate 20 Pro cüzdan kılıf modeli bulunuyor. Bizim görüşümüz en şık olanı kesinlikle LED kılıf olan çeşididir.

Huawei Mate 20 Pro kılıf fiyatları resmi olarak belli olmadı. Daha telefonun fiyatı belli olmadığı için en son kılıfların fiyatları açıklanacaktır.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir