Bilim ve Teknoloji

HTC ONE 9X Özellikleri Nasıl Olacak ?

HTC Markası, akıllı telefon piyasasındaki ritmini ve marka değerini yükseltmek için yeni modelleri çıkarmaya devam ediyor. en son HTC ONE 9 Modelinde, Marshmallow 6.0 Sürümü ilk kez kullanılan telefon olarak satılmıştı. Şimdi yeni modeli olan HTC ONE 9x dedikoduları başladı. Peki telefon nasıl olacak? bazı özellikleri şimdiden sızmaya başladı.

HTC ONE 9X Modeli, tasarım olarak geniş bir kasaya sahip olacak. bununla beraber telefonun donanımsal özellikleri de gayet hoş ve teknik olacak. Metal bir kasası olacak olan HTC ONE 9X, 5.5 İNÇ Ekran özelliğine sahip. Ayrıca yan ekranları geniş bir açıya sahip. bu sayede elle tutuş çok rahat olacak.

htc-one-9x-cıkıs-tarıhı

HTC ONE X9 Özellikleri nasıl olacak diye merak eden markanın hayranları çok. 2GB RAM kullanılacak. Bu modelde aslında hayranları 4 GB  Gibi bir RAM bekliyorlardı. Ama marka bunun sağlamayacak. 16 GB Depolama alanı olacak.  az gözükse de yükselebilen bir Hafıza kart durumu var.

HTC ONE 9X Kamera Özellikleri standart bir kalite de diyebiliriz. 13 MP Arka ve 5 MP Ön kamerası olacak. Ancak kameralar teknik açıdan daha iyi odaklanma ve SELFİE çekimlerinde çok daha iyi piksel görüntüsünü sağlayacak.

HTC ONE 9X Çıkış Tarihi şuanda belli değil. ama HTC Markası 2016 ilk çeyreğinde bu modeli piyasalara sunabilir. Çünkü HTC Akıllı telefon piyasasından geri kalmak istemiyor. HTC markasının akıllı modeli olan HTC ONE 9X Fiyatı ne kadar olacak? bunu merak edenlerin sayısı da çok. Ama şuanda net bir fiyat ortada yok. yakın zamanda fiyatla ilgili bilgiler de gelecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu