Bilim ve Teknoloji

Galaxy S7 ve Edge numara (mesaj) nasıl engellenir?

Galaxy S7 numara nasıl engellenir?

s7 edge numara engelleme

Samsung yeni iki amiral gemisi modeli olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini tanıttıktan sonra akıllı telefon alacaklar sabırsızlıkla bu modeli beklemektedir.

Donanım olarak çok iyi olan bu iki telefonun fiyat konusuda çok merak edilmektedir.Nedeni ise genellikle samsung’un yeni modelleri artık 3 bin Tl civarlarında çıkmaktadır.Bakalım bu iki model ne kadar olacak.Neyse biz konumuza dönelim.Akıllı telefonlarda en çok kullanılan özelliklerden bir tanesi ise numara engellemedir.Galaxy S7 ve galaxy s7 edge modelleri ile ilk defa tanışacaklar numara ve mesaj nasıl engellenir sorusuna cevap arayacaktır.

Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 numara engellemek için diğer modellere göre farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.İstemediğiniz numara’nın üzerine basılı tutarak otomatik reddetme listesi sekmesine basmanız yeterli olacaktır.

Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 engellenen numaralar nasıl kaldırılır?

Engellediğiniz numarayı kadlrımak istiyorsanız yapmanız gereken ayarlar menüsünde Cihazım sekmesine ve daha sonra arama bölümüne giriş yapınız.Buradan ” Otomatik reddedilecekler listesi ” sekmesine bastığınızda numaları göreceksiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu