Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 7 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Galaxy Note 7 screen shot nasıl alınır diye arama yapıyorsanız bu konumuz tam size göre diyebiliriz.

galaxy note 7 ekran görüntüsü nasıl alınır

Ekran görüntüsü alma işlemleri konusunda artık hemen hemen bütün telefon şirketleri aynı yöntemleri kullanmaktadır.

Güncelleme: Galaxy Note 7 modeli üretimden kalktığı için bu konu artık aktif değildir. Bizlere iletmek istediğiniz herhangi bir soru olursa lütfen yorum yazarak gönderiniz.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olacak olan Galaxy Note 7 için heyecan dorukta.Son 1 yıldır galaxy note 7 için birçok söylentiler ve dedikodular yoğun olarak gündeme geliyordu.Teknoloji tutkunları heyecanla telefon hangi donanıma sahip olacağını ve nasıl bir tasarıma sahip olacağını merak etmektedir.Ağustos ayı başında Galaxy Note 7 tanıtılacak.Üst segment bir telefon almayı planlayanlar sabırsızlıkla bu modeli almak için telefonu alımını erteledi.

İlk defa Samsung telefon kullanacaklar Galaxy Note 7 ekran görüntüsü nasıl alınabilir konusunda internette araştırma yapacaktır.Bizde size şimdiden galaxy note 7 ekran resmi almak için yapacağını adımları yazmak istedik.Galaxy Note 7’de iki şekilde ekran görüntüsü alma yöntemi olacak.Birincisi Power tuşu ile ana sayfa tuşuna basılı tutarak çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.Diğer yöntem ise sensörü kullanarak alma işlemidir.Bu yöntemi çok tercih edilmediği için yazmak istemedik.Aldığınız ekran görüntüsü ise galeri klasöründe Screen Shots bölümünde yer alacaktır.

Galaxy Note 7 hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu