Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

En İyi Selfie Uygulamaları neler

selfieEn İyi Selfie Uygulamaları Mercek Altında

Selfie akımı bütün dünyada hızla devam ederken sizler içi en iyi selfie uygulamalarını araştırdık. Özçekim olarakda adlandırılan fotoğraf çekim şeklinde daha güzel veya değişik çıkmak isteyebilirsiniz. Bu programlardan size tavsiye edebileceğimiz bir kaç uygulama bulunuyor.

MeituPic

Özelliklede kadınların tercih ettiği selfie uygulamasıyla ciltteki bütün kusurlar başarılı bir şekilde kamufle ediliyor. Cilt problemlerini saklama, gözleri olduğundan daha büyük gösterme ve yüzün yapısını inceltme gibi daha pek çok özellik barındırıyor. Uygulama Android, Windows Phone ve İOS destekli.

B612

Selfie tutkunları için vazgeçilmez bir uygulama olan B612 uygulamasında ciltteki kusurlar başarılı bir biçimde kapatılıyor. Uygulamanın 40’tan daha çok filtre şıkkı bulunuyor. Estetik görüntülerin ortaya çıkmasını sağlayan uygulama İOS destekli.

Photo Wonder

Cildinin solgun olduğunu düşünen kişiler için oldukça kullanışlı olan Photo Wonder uygulamasıyla makyaj bile yapabilirsiniz. Cilt lekelerinizi silebileceğiniz gibi aynı zamanda teninize canlı bir ışıltı katabilirsiniz. Birbirinden farklı olarak birçok araca sahip olan uygulama Android ve İOS destekli olarak karşımıza çıkıyor.

-Line Selfie Sticker

Çizgi film karakterlerine benzemek isteyen kişiler için süper bir selfie uygulaması olan Line Selfie Sticker’da 100’den daha fazla düzenleme seçeneği yer alıyor. Kendinize uygun olan bir çizgi karakter oluşturarak, fotoğraflarınıza renk katabilirsiniz. Ayrıca uygulamada yer alan konuşma balonuda fotoğraflarınızı daha da eğlenceli hale getirecek. Uygulama Android ve İOS destekli.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir