Bilim ve Teknoloji

En İyi Selfie Uygulamaları

En İyi Selfie Uygulamaları

selfie uygulamaları

Selfie çekimleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte her yerde kullanılır oldu. Selfie çekimleri için popüler olan uygulamaları sizler için araştırıp derledik.

Retrica Uygulaması

Filtre seçenekleri ile sizi daha güzel göstermek için çalışan bu uygulamada 100’den daha çok filtre seçeneği var. Ücretsiz olan Retrica uygulamasında ise 10 adet filtre yer alıyor. Son derece başarılı bir selfie uygulaması.

Candy Camera Uygulaması

Uygulama size filtre seçenekleri sunarak dilediğiniz şekilde selfie çekmenizi kolaylaştırıyor. Cilt temizleme ve ışık ayarları gibi pek çok seçeneği mevcut. Çekeğiniz selfieyi kusursuz hale getiriyor. Ayrıca size 100 kadar çerçeve seçeneğide sunuyor.

B612 Uygulaması

B612 selfie uygulaması ile beraber ön kamerayı kullanabildiğiniz gibi arka kamerayıda kullanabiliyorsunuz. Uygulamada zamanlı selfie çekme ayarı en iyi pozu yakalamanıza olanak tanıyor. Uygulamayı ücretsiz şekilde Play Storedan indirebilirsiniz.

YouCam Perfect Uygulaması

YouCam Perfect selfie uygulamasıyla birlikte istediğiniz pürüzsüz bir cilt tonu elde edebilirsiniz. Ayrıca selfie fotoğraflarına makyaj yapmanızda mümkün. Saç rengi ve teninizde rötuşlar yapabileceğiniz uygulamayla kendinizi daha güzel hale getirebileceksiniz.

RetroSelfie Uygulaması

Çektiğiniz selfie fotoğraflarına yazılar ekleyerek aynı zamanda çerçeveyle daha renkli hale getirebilirsiniz. Çektiğiniz selfie fotoğraflarını sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Uygulama Android kullanıcılarına ücretsiz, İOS kullanıcılarına ise ücretlidir

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu