Bilim ve Teknoloji

EaseUS Data Recovery Wizard Nedir, Ne İşe Yarar?

Bir veri kurtarma yazılımı olan EaseUS Data Recovery Wizard, bilgisayarlardan yanlışlıkla silinmiş olan verileri geri getirebiliyor.

eas recovery

Sadece çöp kutusundan değil, format atılan, virüs ya da başka bir nedenden dolayı zarar gören veya güncelleme sırasında kaybolan yazılımları da geri getirebilen EaseUS Data Recovery Wizard yazılımı, her türlü fotoğraf, video ya da belgeleri kurtarabiliyor.

EaseUS Data Recovery Wizard Özellikleri Nelerdir?

FAT, ext2, NTFS gibi dosya sistemlerini destekleyen EaseUS Data Recovery Wizard yazılımı, geri dönüşüm kutusundan silinen, Linux dosyalarını kurtarabilen, bilgisayara format atıldıktan sonra dosyaları kurtarabilen, sabit disk çökmesi sonucu kaybolan dosyaları kurtarabilen ve başta ofis belgeleri olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü belgeyi yüksek kalitede kurtarabilme özelliğine sahip bir sistemden oluşuyor. Bu sistemin dili ise İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Almanca ve Portekizce’den oluşuyor.

Windows 7, 8, 8.1, 10, Vista, XP, Server 2003, Server 2008, Server 2012 gibi uyumlu sistemler ile de çalışabilen EaseUS Data Recovery Wizard, hemen hemen tüm dosya formatlarını kurtarma özelliğine sahip.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu