Bilim ve Teknoloji

Axen AX43DIL005 43 inç Uydu alıcılı LED TV fiyatı nasıl? İşte yorumumuz

Bir takipçimizden bir market zincirine gelen Axen AX43DIL005 43 inç Uydu alıcılı LED televizyon hakkında fikirlerimizi istemiştir.

İlk olarak bu LED TV’nin başlıca özellikerini yazmak istiyoruz. Daha sonra AXEN AX43DIL005 43 inç televizyonun fiyatının genel olarak nasıl olduğu konusunda bilgi vereceğiz.

Genellikle ilk olarak HD mi yoksa FULL HD’mi soruları gelmektedir. Bu televizyon FULL HD’dir. 109 cm ekran boyutuna sahiptir. 400 Hz yazılım ile yenileme hızı bulunuyor. 2 adet 8W ses çıkışı bulunuyor. Bu ses çıkışı tatmin edici seviyededir. 2 Adet HDMI girişi ve 1 adet USB girişi bulunmaktadır. VGA girişi de yer alıyor fakat artık günümüzde bu girişi kullanan pek kalmadı diyebiliriz. Uydu alıcısı içinde olması ayrı bir güzellik katmaktadır. Bu uydu alıcısı HD olduğunu hatırlatalım.

Axen AX43DIL005 Full HD modeli internete girer mi diye merak ediyorsanız bu sorunun yanıtı hayır olacaktır. Bu model de Smart TV özelliği bulunmamaktadır.

Axen AX43DIL005 Full HD piyasa fiyatına baktığımızda diğer E-Ticaret sitelerinde de aynı fiyat olduğunu görüyoruz. Tabi televizyonu görerek almak daha farklıdır. Birçok kişi ben görmediğim ve dokunmadığım ürünü satın almama prensibi vardır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu