Bilim ve Teknoloji

2017’nin en iyi PS4 Pro oyunları

PS4 Pro şu andaki piyasadaki en güçlü oyun konsolu durumunda fakat paranız ıharcamadan önce, hangi oyunların daha uygun olduğuna dair araştırma yapmalısınız. Bilmelisiniz, tüm PS4 Pro oyunları eşit seviyede değil.

ps4 oyunları

Aslına bakarsanız, bu oyunlara PS4 Pro oyunu demek de doğru değil çünkü daha önce Sony’nin ürettiği PlayStation 4 oyunlarını Pro konsolunda oynamak da mümkün. Fakat 4K HDR kalitesinde oyunları PS4 Pro’da tam verimle oynamak istiyorsanız, listemize baksanız iyi edersiniz.

Ratchet and Clank

PS4 Pro’nun gücünden faydalanmak için Ratchet and Clank iyi bir başlangıç olacaktır. Pixar filmlerini andıran oyun, renkli grafikleri ve eğlenceli karkaterleriyle kesinlikle denenmeli.

FIFA 17

Native 4K görüntüde ısrarcıysanız, EA’nin son ve en iyi futbol oyunu FIFA 17 sizin için ideal. Eğer spor oyunlarına meraklıysanız, FIFA 17’yi 60fps’de PS Pro’da oynayabilirsiniz fakat maalesef HDR avantajı yer almıyor.

Rez Infinite

Rez Infinite, eski bir PS4 oyunu olsa da Pro modeli için güncellendi ve 4K çözünürlükte – 60fps kare oranında sorunsuz biçimde çalışıyor. Üstelik PS VR’ye de sahibiyseniz, gözlerinizi kamaştıracak.

Diablo 3

Her ne kadar doğal 4K desteği ya da HDR olmasa da, Blizzard Diablo 3 ile birlikte PS4 Pro’nun avantajından faydalandı. Yeniden düzenlenen oyun, sabit olarak da 60fps kare oranı sunuyor.

Uncharted 4: A Thief’s End

PS4 denilince akla gelen ilk oyunlardan olan Uncharted 4: A Thief’s End, Nathan Drake’in macerasını PS4 Pro’da çok daha iyi biçimde yansıtıyor ve HDR grafiklerle karşımıza çıkıyor.

Deus Ex Mankind Divided

Uzun soluklu serinin son oyunu Mankind Divided’ı, PS4 Pro’da HDR özelliklerle ve 2K çözünürlükle oynamak mümkün.

Rise of the Tomb Raider

Lara Croft’un maceraları da artık Rise of the Tomb Raider – PS4 Pro ikilisiyle daha güzel. HDR ve 60fps desteği olmamasına rağmen, oyun son derece güzel gözüküyor ve her şey inanılmaz derecede ayrıntılı.

Middle Earth: Shadow of Mordor

Eski bir oyun olan Middle Earth: Shadow of Mordor, daha da geliştirildi ve PS4 Pro için tekrar uyarlandı. HDR  olmasa da, artık oyunu 2160p çözünürlükte oynayabilirsiniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu