Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Zenfone 2 engellenen numara nasıl kaldırılır?

Asus Zenfone 2 engellenen numara nasıl kaldırılır?

zenfone 2 engellenen numara nasıl kaldırılır

Akıllı telefonların en güzel özelliklerinden bir tanesi ise kesinlikle numara engellemedir.Numara engelleme işlemi uygulamasız yapıldığı için çok kullanılmaktadır.İstemediğiniz numaraları engellediyseniz daha sonradan engellemeyi kaldırmak isteyebilirsiniz. Asus zenfone 2 engellenen numaraları nasıl kaldırabilirim diye araştırma yapıyorsanız bu yazımız tam size göre diyebiliriz.

Listenizden engellenen bir kişi ya da numarayı kaldırabilir, o kişi ya da numaradan aramalar veya mesajlar almaya devam edebilirsiniz.

1. ASUS > Contacts (Kişiler) öğesine, ardından da ayarlar2 > Manage Contacts (Kişileri Yönet) > Blocked List (Engellenen Listesi) öğesine dokunun.

2. ayarlar2> Remove Blocked Item (Engellenen Öğeyi Kaldır) öğesine dokunun.

3. Engellemesini kaldırmak istediğiniz kişi ya da numarayı seçip Remove (Kaldır) öğesine dokunun

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

En çok satan akıllı telefon modelleri hangisi?

En çok tercih edilen akıllı telefon modelleri hangileri?

1- General Mobile 4G

2015 yılı içerisinde bir çok akıllı telefon modelleri teknoloji tutkunlarına sunuldu.O kadar çok çeşit var ki kullanıcılar hangisini alacağını şaşırıyor.Her bütçeye göre hitap telefonlar bulunurken, tasarım ve donanım olarak yüksek fiyatlı telefonlarda büyük ilgi gördü diyebiliriz.

Kullanıcıların bir çok genellikle üstün performans ve uygun fiyat konusunda kriterlerini belirliyor.Evet 2000 TL üstü telefonlar çok başarılı ve güzel ama bütçe çoğunlukla orta sınıfa hitap etmektedir.Eylül ve ekim ayı satışlarına göre tercih edilen telefonların listesini sizlere sunmak istedik.Tabi bu telefon modelleri 2015 yılı içerisinde değil bir kaç aylık performansa göre sıralanmıştır.Listeye baktığınızda Asus Zenfone 2’nin olmayışı şaşırtabilir.2015 yılı genel olarak baktığımızda Zenfone 2’nin olacağını kesin.

İşte En çok tercih edilen akıllı telefonlar

 

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Asus Zenfone 2 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Asus Zenfone 2 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

zenfone 2

Zenfone 2 tanıtıldıktan sonra bir çok kişi bu telefona ilgi gösteriyor.Bu telefonun üstün donanım özellikleri ise çok beğenildi.Zenfone 2 ‘nin en çok kullanılacak özelliğini sizlerle paylaşmak istedik.

Asus Zenfone 2 cihazınızla ekran görüntüsü alabilmek için Ses Kısma Düğmesi ile beraber Güç Düğmesine birlikte basın ve 1 saniye bekleyin. Düğmelerden biri cihazın üst tarafında diğeri ise arka tarafta bulunmaktadır. Ekran görüntünüz Galeri bölümüne kaydedilmiş olacaktır.

Asus Zenfone 2 telefonunuzla aldığınız ekran görüntüleri telefon içinde; Pictures- Screenshots kısmında yer almaktadır. Görüntülere direk ulaşmak isterseniz Galeri kısmına kaydedildiğini göreceksiniz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Zenfone 2 yok satıyor

Zenfone 2 peynir ekmek gibi satılıyor

zenfone 2 yok satıyor

Dünya’nın ilk 4 GB RAM’li telefonu olan Asus zenfone 2 satışına başlanıldıktan sonra adeta yok satıyo diyebiliriz. Zenfone 2’nin 1.8 GHZ hızındaki 16 GB‘lık modeli 1099 TL, 2.3 GHZ hızındaki 32 GB’lık modeli ise 1299 TL’den ve 2.3 GHZ işlemciye sahip 64 GB’lık olan modeli ise 1499 TL‘den adeta yok satıyor.

Cazibe kırmızısı, buzul grisi ve saf altın renkleriyle tüketicileri cezbeden Asus Zenfone 2, yüksek performansa uygun fiyatları ile bir çok cebe girecek gibi gözükmektedir.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Zenfone 2 ve LG G3 arasındaki Farklar Nasıl?

Zenfone 2 ve LG G3 arasındaki özellik farkları neler? Zenfone 2 mi yoksa LG G3’mü almalıyım

zenfone 2 lg g3 farkları

Asus Zenfone 2 tanıtıldıktan sonra bu telefonu almak isteyenler LG G3 telefonu arasında kararsız kalmaktadır. Teknoscrool.com olarak sizlere öz ve sade bir kıyaslama yapmak istedik.Kıyaslama yaptıklarımız tamamen başlıca özellikleridir.

Her iki telefonu baktığımızda fiyat olarak yakın olduğunu ve 5.5 inçlik bir ekranlara sahip olduklarını görmekteyiz. LG G3’te 4 çekirdekli 2.5 GHZ hızında çalışan işlemi ile Asus’a çok çok az bir fark atmaktadır. Her iki telefonunda özellikler az çok aynı diyebiliriz. Ön kamera olarak Asus Zenfone 2 megapikselken, LG G3 2.1 megapikseldir.

Bu iki telefonun özellikleri tamamıyla birbirine az çok yakındadır. Bir model diğerine karşı ezici bir üstünlüğü yoktur.Bizim önerimiz kararınızı verirken iki telefonuda elinize alın ve tasarım olacak hangisi size sıcak geldiyse o modeli seçin.

Asus Zenfone 2 ve LG G3 arasındaki Farklar

Özellikler LG G3 Zenfone 2
Fiyat 1.199 TL 1.099 TL
ekran 5.5 inç 5.5 inç
İşlemci 4 çekirdek 2.5 HZ 4 Çekirdek 2.3 GHZ
Pixel 538 403
RAM 3 GB 4 GB
Hafıza 32 GB 16/32/64 GB
Arka Kamera 13 megapiksel 13 Megapiksel
Video kayıt 4K 1080p
Ön Kamera 2.1 Megapiksel 5 megapiksel
Batarya 3000 mAh 3000 mAh