Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy TAB 4 modeline 60.72 MB’lık yazılım güncellemesi geldi

Samsung,Galaxy TAB 4 modeline güncelleme dosyası yayınladı.

galaxy-tab-4

Samsung Galaxy TAB 4 modeline uzun zamandır güncelleme gelmiyordu.Bu hafta içerisinde Galaxy TAB 4 modeline yazılım güncellemesi geldi.Ufak çapta bir güncelleme olsada gelen 60.72 MB’lık güncelleme ile bazı değişimler yapıldı.Gelen bu yazılım güncellemesi ile aşağıdaki maddelerde iyileşme sağlandı.

-Cihaz kararlılık geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri

-Yeni ve/veya geliştirilmiş özellikler

-Performans üzerinde başka iyileştirmeler olmak üzere 3 madde ile güncelleştirme oldu.

Samsung Galaxy TAB 4 modelinde yazılım güncelleme kontrolü yaparak bu ufak güncellemeyi indirebilirsiniz.

Galaxy TAB 4 yazılım güncelleme nasıl yapılır?

İlk olarak Ayarlar sekmesine giriş yapınız.Ekranın en üst tarafında bulunan Genel sekmesine giriş yapınız.Daha sonra sol kategoride en aşağıda cihaz hakkında butonuna basınız.Açılan ekranda yazılım güncelleştirme basıp Şimdi güncelle demeniz yeterli olacaktır.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

HTC M9 Yazılım Güncelleme

HTC M9 yazılım güncelleme işlemi hakkında bilgi arıyorsanız işte detaylar…

htc-m9-yazilim-guncelleme

Sizlerden gelen bir soruyu konu olarak açmak istedik.Böylece başka kişilerinde faydalanmasını istedik.Teknoscrool.com olarak çözüm için vaktiniz olmuyorsa yada bulamıyorsanız bize yorum yada iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Soru:HTC M9’da yazılım güncellemesi nereden yapılıyor?

Cevap: HTC M9 yazılım güncellemesi için telefonuzdan Ayarlar-Hakkında sekmesine tıklayınız.Daha sonra Yazılım bilgisi öğesine basınız.Eğer yeni bir android güncellemesi varsa güncellemeye başlayacaktır.

Not: HTC M9 modelinde yazılım güncellemesi yapacağınız zaman telefonuzdaki şarj oranın en az yüzde 50 seviyesinde olması gerekmektedir.İşlem sırasında şarjın bitmesi durumunda telefonunuz hasar görebilir.Ayrıca güncelleme boyutları yüksek olduğu için güncellemeyi Wİ-Fİ üzerinden yapmanızı öneriyoruz.Mobil veri bağlantısını kullanırsanız aylık kotanız çabuk dolacaktır ve faturada süprizler yaşayabilirsiniz.