Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

WhatsDog uygulaması neden kaldırıldı

WhatsDog uygulaması yayınlanmasından kısa bir süre son çok beğenilmişti.Fakat daha sonra bir anda ortadan kaldırıldı.Peki WhatsDog neden kaldırıldı?

whatsdog neden kaldırıldı

WhatsApp’ın yan uygulamaları arasında en çok rağbet gören uygulamalardan biri de; Whatsdog uygulaması oldu. Bir süreden bu yana indirilemeyen uygulama el altında paylaşımlar ile hala indirilmeye devam ediliyor.

WhatsDog uygulaması iletişim halinde olduğunuz tek kişiyi takip etmeye yarayan bir uygulamaydı. Uygulamayı telefonunuza bir kere indirip kurmanız yeterli oluyordu. Ardından sohbet ettiğiniz kişilerden sadece tek bir kişinin numarasını giriyorsunuz ve kişinin ne zaman online olup olmadığını kontrol edebiliyorsunuz. Kişi WhatsApp uygulamasına her girdiğinde size kısa mesaj yolu ile bilgi geliyor. Özellikle de son görülme zamanını kapatanlar bu uygulamayla kendilerini epey rahatsız olmuşlardı. Gece geç saatlerde takip ettiğiniz kii WhatsApp’ta ne yaptığını rahatlıkla öğrenebiliyordunuz.

Uygulama son aylarda WhatsApp geliştiricileri tarafından gizliliğin ihlali nedeniyle kaldırıldı.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

WhatsApp WhatsDog Programı Nedir? Nasıl Kullanılır?

WhatsApp WhatsDog Programı bir çok kişinin başına dert oluyor

whatsapp dogs
WhatsApp uygulamasının şu sıralar en fazla indirilen yan uygulamalarından biride WhatsDog. Bu uygulama ile istediğiniz kişinin WhatsApp üzerindeki onlıne offlıne saatlerini görebilirsiniz. WhatsDog programında sadece tek bir kişinin hareketlerini takip edebilirsiniz. Uygulama iki kişinin takibine şimdilik uygun değil.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden indirip açın. İlk girişte sizden takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını isteyecektir. Bu numarayı eksiksiz bir şekilde girdikten sonra kişiyle ilgili onlıne-offlıne bilgilerini alabileceksiniz. Üstelik bu kişi sizi engellemiş olsa bile size bildirimler gelmeye devam edecek. WhatsDog programının en kötü tarafı reklamların bir hayli fazla olması. Bu durumu göz önünde bulundurarak indirip indirmemeye karar vermelisiniz.