Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Whatalert takibinden nasıl kurtulurum? WhatAlert engelleme var mı?

Whatalert takibinden nasıl kurtulurum? WhatAlert engelleme var mı? soruları gündemde?

whatalert engelleme

Bildiğiniz üzere son zamanlarda çıkan bir uygulama bir çok kişi tarafından beğenilirken büyük bir oranda beğenilmedi.WhatAlert adındaki bu uygulamayı yükledikten sonra istediğiniz kişileri seçerek whatsApp’a ne zaman girmiş,kaç dakika durmuş,hangi saatler arasında online olmuş gibi bir çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

Bu uygulamanın ücretsiz versiyonunun yanında Premium olanıda bulunmaktadır.Premium olan daha detaylı bir bilgiler vermektedir.

Bu uygulamadan sonra takip edilmek istemeyenler WhatAlert’i nasıl engellerim diye araştırıyor.Malesef şu an için herhangi bir çözüm bulunmuyor.İlerleyen günlerde WhatAlert engelleme hakkında bilgiler çıkmaya başlayınca sizlere ekstradan bilgi vereceğiz.

Not: WhatAlert engelleme yada takibinden kurtulmayı çözen varsa bize yorum yazarak paylaşırsanız çok seviniriz.

Kategoriler
Android Haberleri

WhatAlert ayarları nasıl? WhatAlert’te kişi nasıl takip edilir?

WhatAlert’te kişinin kayıtları nasıl tutulur?

whatAlert ayarları

Dünyanın en aktif kullanıcısına sahip anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsapp için çıkan yeni bir uygulama son zamanların en çok indirilen uygulamaları arasında yer alıyor.WhatAlert uygulaması ile whatsapp’ta istediğiniz kişilerin ne kadar çevrim içi olduğunu ve ne kadar süre ile whatsapp’ı kullandığını öğrenebiliyorsunuz.Bu uygulama bir çok kişiyi rahatsız etmektedir.

Takip edilmek istemeyen kullanıcılar hemen bunun çözümünü aramaktadır.Bu uygulamayı çok seven kişilerde oldu.Takip etmek istedikleri kişinin whatsApp’a ne zaman girdiğini ve hangi saatleri arasında olduğunu görmek istiyor.

Bu uygulamanın şu an için Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.İngilizce olduğu için bir çok kişi ayarları yapmakta zorlanmaktadır.Aslında çok fazla bir ayrıntıya gerek yok.Aşağıdaki adımları uygulayarak istediğiniz kişinin kayıtlarını tutabilirsiniz.

WhatAlert uygulaması hakkında yorumlarınızı bekliyoruz..

WhatAlert ayarları nasıl yapılır?

Uygulamayı çalıştırın ve Contine simgesine dokunun.
Açılan kişiler listesinden takip etmek istediğiniz kişileri seçin ve update simgesine dokunun.
Selected sekmesinde takip ettiğiniz kişileri görebilirsiniz.
Takip ettiğiniz kişilere dokunarak tüm ayrıntıları log olarak takip edebilirsiniz.
Last Online sekmesinden takip ettiğiniz kişilerin son görülme zamanlarını görebilirsiniz