Kategoriler
Oyun Haberleri

Online Kafa topu oyununa yenilik ne gelebilir?

Şüphesiz akıllı telefonlarda online olarak oynanan en popüler oyunlar arasında yer alan Online Kafa topu oyununu uzun süredir deniyoruz.

Şu zamana kadar popülerliğinden ödün vermeyen oyunu aktif olarak yüzbinlerce kişi oynuyor.Her hafta cuma akşamı sezonu birinci sırada bitiren kişi hediyesinide alabiliyor.İlk 10’a görenlere hediyeler veriliyor.Teknoscrool.com olarak bu oyun hakkıdna bir kaç önerimiz olacak.Gelebilecek yenilikler hakkında düşüncemizi belirtmek istedik.

  • İlk olarak oyunda seyirci sayısında 1000’e ulaştığınızda 20.000 seyirci ile aranızda hiç bir fark olmuyor.Belli bir seyirci sınırını aştıktan sonra seyirciler daha farklı tezahürat edebilir veya farklı görüntülerde olabilir.
  • Oyuna başlarken rakiplerin oynadığı haftaki sezonda oynadığı maç sayısında galibiyet ve mağlubiyet sayılarını görebilir.Bu sayede oynayan kişiler karşısındaki kişinin nasıl olabileceğini görecektir.
  • Son zamanlarda oyun içinde bağlantı kesilme problemleri çok yaşanmaya başladı.Bu tür sorunların aşılması gerekiyor.
  • Son güncellemelerinde eğlence kategorisi hakkında çok güzel bölümler yapıldı.Değişik tarzdaki oyunlar ile farklılık yaratıldı.Eğlence kategorisinde oynanan maça verilen altın miktarı artırabilir.
  • En büyük sorunlardan bir tanesi ise büyük altın kazanmak isteyenler için malesef bölüm yok.En yüksek kazabileceğin altın miktarı 8000′dir.Önceki güncellemelerde koyulmuştu fakat daha sonradan sebepsiz yere kaldırıldı.Tekrardan koyulabilir.Büyük risk almak isteyen bir çok kişi bulunmaktadır.
  • Oyun sürelerinde azalmaya gidilebilir.Özellikle hızlı oyun seçeneğinde süre 45-yada 60 saniye’ye indirilse daha güzel oyunlar çıkabilir.
  • Seyircisi yüksek olan kişiler için özel bir kategori açılabilir.Seyirci sayısına gerçekten önem verilmesi gerekmektedir.Özel maçlar,Özel aksesuarlar v.s.

Sonuç olarak hala kalitesini koruyan bir oyun.Uzun süreli olmak istiyorsa takipçilerine farklılık yaratması gerekiyor.Biz nacizane bir kaç öneride bulunduk.Oyun yapımcıları yazımızı okursa ne mutlu bize.

Online kafa topu oyunu hakkında sizlerdende yorumlar bekliyoruz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Online Kafa Topunda seyirciler neye göre kazanıp kaybediliyor

kafa topu online hileOnline Kafa Topu oyununda seyirciler neye göre kazanıp kaybediliyor

Son zamanların en çok oynanan online oyunu olan kafa topu oyunu her geçen gün popüler olmaya devam ediyor.Popüler olmasındaki en etkili yanları güzel grafikleri ve ödüllü olmasıdır.Ödülü kazanmak gerçekten zor fakat stres atmak için birebir diyebiliriz.

Oyun oynayanların en çok şikayet ettikleri yanları ise seyircileri kazanmanın zor olmasıdır.Kaybettiğiniz zaman çok gidiyor kazandığınız zaman az geliyor diye düşünüyorsunuz.Aslında iki taraf içinde adaletli bir oran koyulmuş.

Eğer oyunu kazanırsanız karşı tarafında seyirci sayısının yüzde 10’nunu alırsınız.Aynı şekilde kaybettiğiniz takdirdede yüzde 10 gitmektedir.Genellikle oyuncular kaybettikten sonra düşük seyircisi olan birisini yendikten sonra orantısız olduğunu düşünmektedir.

Kategoriler
Oyun Haberleri

Online Kafa topu hataları ve sorunları

Online Kafa topu oyunu sorunları

kafa topu online

Son zamanların en popüler oyunu olan online kafa topu, her geçen gün oynayaların sayısı artmaya devam ediyor.Online olarak oynandığı içinde çok sevilen oyun hem grafik olarak hemde hassasiyet olarak üst seviye bir oyundur.

Oynayanlar sayısı anlık olarak 5 Bin kişiye ulaşmaktadır.Tabi bu kadar popüler oyunun sorunları olacaktır.Şirket zaten güncellemeler ile bu sorunları yavaş yavaş kapatmaya çalışmaktadır.Teknoscrool.com olarak oyun hatalarını elimizden geldiği kadar yazarak gelecek güncellemelerde fayda sağlayacaktır.

Sizlerdende oyun hataları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.