Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 LED göstergeli kılıf ile çıtayı yükseltin

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 tanıtıldıktan sonra akıllı telefon tutkunları tarafından büyük bir ilgi ile incelenmektedir.

Galaxy Note 8 fiyatı 4999 TL olarak açıklandığı için bu telefonun fiyatı küçümsenmeyecek derecedir.Hal böyle olunca telefonu dikkatli kullanmanız ve korumanız gerekmektedir.Samsung’un resmi internet sitesinde Galaxy Note 8 aksesuarları resmi olarak duyuruldu.Daha önceki Note modellerinde olduğu gibi Note 8 modeline en yakışan (bizim tercihimiz) LED göstergeli kılıftır.Galaxy Note 8 LED göstergeli kılıf hem tasarım olarak başarılı bir şekilde telefonu koruyor, hem size bazı bildirimleri kılıfa yansıtmaktadır.Resimde de gördüğünüz gibi saati kılıfa yansıtması oldukça şık durmaktadır.Bu özellik sayesinde telefonun kapağını açmak için uğraşmayacaksınız.

Note 8 LED kılıfta sadece saat gözükmemektedir.Sizi arayan kişilere özel simgeler ekleyerek aradıklarında rahatça anlayabileceksiniz.Kılıf’ın içindeki kart bölümlerinede kartlarınızı koyarak ekstradan cüzdan taşımanıza gerek kalmayacaktır.Samsung’un resmi internet sitesinde Note 8 LED göstergeli kılıf fiyatı yazmıyor.Fakat tahminimizce orjinal kılıf olduğu için fiyatı 150-200 TL arasında olmasını bekliyoruz.

Size önerebileceğimiz diğer kılıf çeşiti: Galaxy Note 8 Clear View Kapaklı Kılıf

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 Clear View Kapaklı Kılıf

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 tanıtıldıktan sonra bu telefonu almak isteyenler sabırsızlıkla teknik özelliklerini incelemektedir.

Büyük ekranlı telefon kullanmayı seviyorsanız Note 8 sizin için diyebiliriz.Tabi bzı güzelliklerinde iyi bir fiyatı olmak zorundadır.Galaxy Note 8 ön sipariş alım fiyatı 4999 TL olarak açıklandı.Bu telefonu sipariş vermek istiyorsanız mecburen iyi bir koruma sağlamanız gerekmektedir.

Galaxy Note 8 kılıf çeşitleri Samsung’un resmi internet sitesinden açıklandı.Note 8 büyük ekranlı bir telefon olduğu için taşıması ve koruması diğer telefonlara göre zor olacaktır.Bildiğiniz üzere Super AMOLED ekran değişim fiyatları dudak uçuklatmaktadır.Hele bir de Galaxy Note 8’in başına böyle birşey gelirse sizi çok üzerebilir.Galaxy Note 8 için en popüler kılıf çeşitleri olarak kesinlikle Clear View kapaklı kılıfı beğenilecektir.Hem telefonu baştan aşağı koruyor hem de led ekranı kapağa yansıttığı için kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.Ayrıca Galaxy Note 8’de bir film yada video izlemek istediğinizde bu kılıf sayesinde destekli bir tutuş açısı yakalayabiliyorsunuz.

Orjinal kılıflar ve bunun dışında tüm Galaxy Note 8 kılıf modelleri için MobilCadde.com’a da bir bakmanızı tavsiye ederiz. Her bütçeye uygun kılıf ve aksesuar çeşitlerini bu siteden temin edebilirsiniz.

Galaxy Note 8 Clear View kapaklı kılıf fiyatı resmi olarak fiyatı yazmıyor.Resmi olarak satışa çıktıktan sonra Galaxy Note 8 aksesuar fiyatları da daha net olacaktır.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 8 kılıfları

İnternet dünyası dibi gözükmeyen bir kuyu gibidir.Her türlü bilgiye ulaşabilir ve olmayanlarada.Galaxy Note 8’de bunlardan nasibini aldı.

Hatırlayacağınız üzere Galaxy Note 7 modeli patlamalardan nasibini almış ve tüm ülkelerden geri toplanmıştı.Samsung, bu yaşanan krizi çok çabuk atlattı ve hiçbir müşterisini zarar ettirmeden karşılığını fazlasıyla verdi.Samsung şimdi ise Galaxy Note 8 için dikkatini verdi.Galaxy Note 8 için dedikodular hergeçen artmaya devam ediyor.İşin garibi ise malesef google’da Galaxy Note 8 ilanları yayınlanmaya başladı bile diyebiliriz.Sadece ülkemizde değil yabancı teknoloji sitelerinde de Galaxy Note 8 kılıfları ilanları açılmaya başlandı.

Samsung Galaxy Note 8 kılıf ilanlara baktığımızda telefonun boyutunun Note 7’deki gibi 5.7 inç olacağı gözükmektedir.Halbuki ekran boyutu hakkında herhangi bir net bilgi bulunmamaktadır.

Hatta Galaxy Note 8 Cover kılıf ve silikon kılıf fiyatları 19 TL ile 49 TL arasında değişiyor.

İlerleyen zamanlarda Note 8 resmi olarak tanıtıldıktan sonra Galaxy Note 8 aksesuarları dahada netleşecektir.