Kategoriler
Android Haberleri

Galaxy note 3 lollipop güncellemesi S4’e göre daha sorunlu

Note 3 lollipop sürümünde sınıfta kaldı

note 4

Samsung galaxy note 3 ve galaxy s4 telefonlarına android 5.0.1 lollipop güncellemesi geldi.Teknoscrool.com olarak açtığımız konulara gelen yorumlara baktığımızda galaxy note 3 lollipop güncelleme sonrasında daha problemli olduğunu görmekteyiz.

Galaxy s4 kullanıcıların bize ilettiği yorumlarda genellikle şarj sorununun olduğunu görmekteyiz.Önceki sürüme baktığımızda yüzde 20-30 arasında şarj süresi azaldığı belirtiliyor.

Fakat Galaxy note 3 kullanıcı şikayetleri her geçen gün artmaya devam ediyor.Uygulamaların durduk yere kapanması,şarj süresinin çok kısa gitmesi v.s.  bir çok sorun şikayetleri geliyor.

Yorumları okuyabillirsiniz.

 

 

Kategoriler
Android Haberleri

Galaxy Note 3 Lollipop sonrası şarj ve takılma sorunları şikayetleri geliyor

Note 3 lollipop güncelleme sorunları

lollipop 5.0.1

Samsung galaxy note 3 telefonların güncelleme geldikten sonra lollipop kullanıcıların yorumlar almaya başladık.Genel olarak baktığımızda 5.0.1 sürümü hem galaxy s4 hemde note 3 kullanıcıları için sıkıntılı olduğunu görmekteyiz.

Bir ziyaretçimizin galaxy note 3 lollipop güncellemesi sonrasında yazdığı yorum şöyle;

Hem N9000 hem N9005 note 3 kullanıcısıyım. Güncelleme sonrası her 2 si de feci şekilde yavaşladı. Geceden sabaha durur vaziyette %2 azalan sarj %10 a çıktı. Sabah full olan sarj öğlen yarıya düşüyor. Klavyesi tam bir saçmalık kullanması insanı deli ediyor. Kendi kendine saçma şeyler yazıyor. Menü geçişleri eskisine göre abartmıyorum 1sn gecikmeli. Ben tlf u hızlı kullanmaya alışmış biri olarak bu lollipop benim hızıma yetişemiyor. Geç sarj oluyor. Boşta çalışan ram 0.5gb arttı. 1.2 lerde olan 1.7 lere çıktı. Acayip şekilde ısınan bir tlf kullanır olduk. Eskiden güneşin altında oyun oynadığımız hali bunun boştaki halinden iyiydi. Kısaca yuklemediyseniz sakın teşebbüs etmeyin. Çok pişman oldum yüklediğime, tüm kullanıcılar da geri dönmenin hesabını yapıyor.

Sizlerdede sorun varsa yorumlarınızı bekliyoruz..

Kategoriler
Android Haberleri

Galaxy Note 3 Android 5.0 lollipop sorunları

Galaxy Note 3 Android 5.0 lollipop sorunları yaşanıyor mu?

Samsung galaxy note 3 telefonları için android 5.0 lollipop işletim sistemi güncellemesi geldi.Bir çok kullanıcı hemen bu güncellemeyi yapmak içn telefonların yazılım güncellemesi kontrol ediyor ve hemen indiriyor.Normal şartlarda artık telefonlar android 5.0.1 işletim sistemini kulllanıyor.

Galaxy note 3 modelleri 5.0 yükledikten sonra sorunlar olup olmadığı tartışılıyor.Özellikle yükleme yapmadan önce araştırmayı devam ediyor.

İnternette kullanıcıların en çok sorun olarak yazdığı yorumlar arasında şarj süresinin yüzde 25-30 arasında kısaldığı olmaktadır.

Galaxy note 3 Lollipop güncelleme yapanlardan yorumlar bekliyoruz.

Kategoriler
Android Haberleri

Galaxy note 3 lollipop güncellemesi geldi

Galaxy note 3 lollipop güncellemesi

note 3 lollipop

Android lollipop işletim sistemi samsung galaxy note 3 modeli telefonlar için geldi. Note 3 kullanıcıları güncellemeyi indirmek için hemen yazilim güncellemesi denetlemesi yapiyor. Güncelleme yapmadan önce şarj oranı en az yüzde 60 olmasına özen gösterin. Ayrıca wi fi bağlantısı üzerinden indirme yapınız.

Nedeni ise lollipop güncellemesi 913 mb olduğu için mobil veride kesilmeler olabilir. Sarjinizin yüksek olması sebebi ise hem indirme hem indirme sonrasında optimize ayarları kurulması uzun sürmektedir. Lollipop sürümü ile telefon baştan aşağı değişmektedir. Hızlı bir kullanım olacak.

Galaxy note 3 güncellemesi yapanlardan yorumlar bekliyoruz. Özellikle lollipop sürümü sonrasında şarj tüketimi hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.