Kategoriler
Windows Mobile

Lumia 950 ekran resmi nasıl alınır?

Lumia telefonlarda ekran resmi nasıl çekilir?

lumia mesaj ve no engelleme

Microsoft Lumia 950 telefonu kamerası ile çok beğenilen bir model olduğunu söyleyebiliriz.Bir ziyaretçimiz bizden Lumia 950 modelinde ekran resmini nasıl alabileceği konusunda destek istemiştir.Lumia 950’nin işletim sistemi ne kadarda farklı olsa hemen hemen akıllı telefonların hepsinde ekran görüntüsü almak işlemi aynı olmaktadır.Lumia serilerinin hepsinde bu şekilde ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Telefonunuzun ekranında bulunan her şeyin ekran görüntülerini alabilir ve bunları herhangi  bir fotoğraf gibi kullanabilirsiniz. 1.  Ses seviyesi arttırma tuşuna ve güç tuşuna aynı anda basın. 2.  Aldığınız ekran görüntülerini görüntülemek veya yönetmek için  Fotoğraflar  >  Albümler  >  Ekran görüntüleri  öğesine dokunun ve ekran görüntüse ulaşmış olacaksınız.

Lumia 950 modeli hakkında herhangi bir sorunuz olursa bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Lumıa 950 Hangi Microsoft Sürümü Olacak

Lumıa 950 ve Microsoft  10 Sürümü

lumia-950-ve-950-xl-hangi-windows-10-surumu-ile-gelecek--6088671Merakla beklenen ve Microsoft tarafından da uzun zamandır desteklenen Lumıa 950 modeli, hangi sürümde olacak merak konusu. Ancak söylentilere göre Microsoft 10 olma ihtimali çok yüksek. bunu hesaba kattığımız zaman yeni modelin mükemmel bir arayüz ve daha gelişmiş telefon yazılım desteğiyle beraber gelmesi de şüphesiz. Ancak bu daha netleşen bir durum değil.

Microsoft 10 sürümü daha mobil cihazlar üzerinden yayınlanmadı. Ancak PC üzerindeki sürümlerine baktığımız zaman mükemmel bir hız ve daha gelişmiş performans destekleriyle beraber gelmesi de kuşkusuz. Lımıa modeline bu sayede yeni bir soluk ve Akıllı telefon piyasasında daha büyük bir kapışma yapması beklenmekte. bu sürümün uygulanmasındaki en büyük amaç, Lumıa modelini ve NOKIA prejtişini canlandırmak.