Kategoriler
Apple iOS Haberleri

İOS 9’dan olumlu yorumlar geliyor

İOS 9 güncellemesi yayınlandı.

ios 9

İOS 9 güncellemesi 16 eylül 2015 itibari ile telefonlara geldi.Güncellemeyi yapmak isteyenler azcık tedirgün durdu diyebiliriz.BU Apple’da pek olmuyor fakat herhangi bir işletim sistemi güncellemesi geldiğinde telefonlar daha kötü durumlara maruz kalabiliyor.

İOS 9 soruları ve yorumları konulu haberimizi İOS 9 yayınlanmadan önce açmıştık.İOS 9’a geçenler yorumlarını teker teker bırakmaya başlıyorlar.İlk gelen yorumda İOS 9’un çok kararlı ve sorunsuz olarak çalıştığı yönünde geldi.Diğer kullanıcılardanda İOS 9 yorumlarını bekliyoruz.

İlerleyen güncellerde kullanım süresi arttıktan sonra ve kullanıcı sayısıda arttıktan sonra İOS 9 detaylar daha net bir şekilde belli olmaya başlayacaktır.

Kategoriler
Apple iOS Haberleri

İOS 9 sorunları ve yorumları neler

İOS 9 sorunları ve yorumları neler

ios 9

Bildiğiniz üzere İOS işletim sistemi güncellemesi İOS 9 16 eylül 2015 günü yayınlanacak.Bir çok kişi heyecanla bu güncellemeyi bekliyor.

Teknoscrool.com olarak güncelleme yapanların olumlu yada olumsuz yorumlarını bekliyoruz.İOS 9 işletim sistemine geçmeden kullanıcılar sorunlar hakkında bilgisi olacak ve buna göre daha temkinli davranacaktır.

Aşağıdaki cihazlara sahipseniz İOS 9 güncellemesini alacaksınız.Yükledikten sonra en önemli olan kesinlikle telefondaki performansın nasıl olduğu ve şarj süresinin nasıl gittiği konuları olacak.Her güncellemeden sonra genellikle performans ve aşırı şarj tüketimi sorunları yaşanıyor.

Peki İOS 9 güncellemesini hangi modeller alacak

-iPhone 4s
-iPhone 5
-iPhone 5c
-iPhone 5s
-iPhone 6
-iPhone 6 Plus
-iPhone 6S (halihazırda yüklü geliyor)
-iPhone 6S Plus (halihazırda yüklü geliyor)
-iPad 2
-iPad (3.nesil)
-iPad (4. nesil)
-iPad Air
-iPad Air 2
-iPad mini
-iPad mini 2

Yorumlarınızı bekliyoruz….

İOS 9 şarj tüketimi nasıl