Kategoriler
Apple iOS Haberleri

İOS 9’da en büyük sorun şarj!!

İOS 9’da en büyük sorun şarj!!

ios 9İOS 9 işletim sistemi 16 eylül 2015 günü yayınlandıktan sonra bir çok iPhone kullanıcısı telefonlarını heyecanla güncelledi.Fakat her seferinde olduüğu gii yeni glen güncellemeler hep sorun ile başlıyor.

İOS 9 ise şarj problemi ile geldi diyebiliriz. Daha önce yapmış olduğu bu haberde İOS 9’un şarjı çok çabuk bitirdiği şikayetler gelmeye başlamıştı.Son zamanlarda performans sorunlarıda günyüzüne çıkmaya başladı.Yurt dışı forum sitelerindede enbüyük sorun şarj olarak gösteriliyor.

Kullanıcılar Yüzde 25 oranında şarj süresinde azalma olduğu ve artık bu sorundan dolayı telefonu kullanamadıklarını söylemektedirler.

İOS 9 sorunları ve yorumları için tıklayın

İOS 9 güncellemesi yapan kullanıcılardan eskiye göre ne kadarlık bir azalma olduğunu yorum olarak yazabilirseniz memnun kalırız.

Kategoriler
Apple iOS Haberleri

İOS 9 sorunları ve yorumları neler

İOS 9 sorunları ve yorumları neler

ios 9

Bildiğiniz üzere İOS işletim sistemi güncellemesi İOS 9 16 eylül 2015 günü yayınlanacak.Bir çok kişi heyecanla bu güncellemeyi bekliyor.

Teknoscrool.com olarak güncelleme yapanların olumlu yada olumsuz yorumlarını bekliyoruz.İOS 9 işletim sistemine geçmeden kullanıcılar sorunlar hakkında bilgisi olacak ve buna göre daha temkinli davranacaktır.

Aşağıdaki cihazlara sahipseniz İOS 9 güncellemesini alacaksınız.Yükledikten sonra en önemli olan kesinlikle telefondaki performansın nasıl olduğu ve şarj süresinin nasıl gittiği konuları olacak.Her güncellemeden sonra genellikle performans ve aşırı şarj tüketimi sorunları yaşanıyor.

Peki İOS 9 güncellemesini hangi modeller alacak

-iPhone 4s
-iPhone 5
-iPhone 5c
-iPhone 5s
-iPhone 6
-iPhone 6 Plus
-iPhone 6S (halihazırda yüklü geliyor)
-iPhone 6S Plus (halihazırda yüklü geliyor)
-iPad 2
-iPad (3.nesil)
-iPad (4. nesil)
-iPad Air
-iPad Air 2
-iPad mini
-iPad mini 2

Yorumlarınızı bekliyoruz….

İOS 9 şarj tüketimi nasıl