Kategoriler
Oyun Haberleri

PlayStation Store’da GTA The Trilogy fiyatı düştü

GTA tutkunlarına güzel bir haberimiz var!

ps3-gta-the-trilogy

Oyun konsolu denilince akla ilk gelen PlayStation olmaktadır.PlayStation oyunlarını rahatlıkla alabileceğiniz yer olan PlayStation Store’da güzel indirimler gelmeye devam ediyor.GTA serisinin hayranlarına ise bu hafta güzel bir süpriz var.GTA The Trilogy oyunu bu hafta 53.99 TL‘ye kadar düştü.Birçok kişi acaba Grand Theft Auto: The Trilogy nedir diye merak ediyor.Grand Theft Auto: The Trilogy. GTA efsanesinin üç oyunu bir arada: GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas oyunlarının paketidir.Bu ürün bir PlayStation®2 oyununun benzetilmiş versiyonudur. Orijinal PS2™ versiyonundaki çevrimiçi işlevsellik dahil bazı işlevlerle farklılıklar olabilir ve her işlev kullanılamayabilir.

PlayStation Store’da oyun satın almak için hesabınız olması gerekmektedir.Bu sayede rahatlıkla oyunları satın alabilirsiniz.

GTA The Trilogy dosyasının 12.9 GB olduğunu belirtmek isteriz.

Kategoriler
Oyun Haberleri

GTA VI hileleri (GTA 6) mi?

Soru: GTA VI hilesi nasıl yapılır?

gta-vi-hileleri

Bir oyun sever ziyaretçimiz bizden GTA VI hilelerini yapamadığın yazmıştır.Soruya baktığımızda büyük ihtimal roma rakamıyla yanlış yazdığını düşünüyoruz.Ziyaretçimiz bize GTA 6 hileleri konusunda destek istemiştir fakat henüz GTA 6 oyunu çıkmadı.Roma rakamı ile yanlış yazdığını düşünerek GTA IV hilelerini nasıl yapacağı konusunda yardım istediğini düşünerek cevap veriyoruz.Aslında GTA oyununda hile yapıldığı zaman çok oyunun zevki kalmıyor.Çünkü ulaşmak istediğiniz şeylere hemen ulaşınca haliyle heyecan kalmayacaktır.

GTA IV hilesi şu şekilde yapılmaktadır.

Hileleri girmek için cep telefonunuzun numara bölümüne hile numarasını girin. Girilen bir hile daha sonra telefon menüsündeki “Cheats” bölümünde yer alacaktır.

Not:Herhangi bir konuda sorun yaşarsanız lütfen bize yorum kısmından yada iletişim kısmından çekinmeden yazabilirsiniz.

Not1:İletişim kısmından soracağınız sorularda gecikmeler yaşanmaktadır.