Kategoriler
Oyun Haberleri

GTA 5 Michael öldükten sonra görev geliyor mu?

GTA 5 oyunu 2013 yılından itibaren büyük bir zevkle oynanan oyun olduğunu söyleyebiliriz.

GTA 5 oyununu bizde uzun zamandır oynuyoruz ve galiba son görev olan Michael’ı öldürdük.Franklin ile Michael arasında yaşanan gerginlikten sonra Michael kendi kendini yakıyor ve aşağıya atlıyor.

Tabi Michael öldükten sonra oyunun eski tadı tuzu kalmıyor.Michael öldükten sonra oyunda artık hiçbir görev kalmıyor.Görev olmadığı için malesef öyle gezinip duruyorsunuz.Paranız milyonlara ulaşıyor ama gezmekten başka birşey yapamadığınız için bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlıyor.

Oyun yüzdesine baktığımızda ise yüzde 75 civarı geçtiğimiz gözüküyor.İnternette uzun süre araştırma yaptık ama hiç görev geldi diyeni görmektedir.Arada sırada satın aldığınız taksi durağından birkaç ufak tefek iş haricinde eskisi gibi detaylı ve zor görevler gelmiyor.

Değerli ziyaretçilerimizden istediğimiz Michael öldükten sonra görev alan var mı yok mu merak ediyoruz.Cevaplarınızı bize yorum yazarak gönderirseniz çok memnun oluruz.

Kategoriler
Oyun Haberleri

GTA V Bahçivan görevi nasıl geçilir?

GTA 5 görevleri arasında bahçivan görevinde takılıyorsanız bu yazımız tam size göre.

gta-5-bahcivan-gorevi

Ziyaretçilerimizden gelen soruları elimizden geldiği kadar cevaplamaya devam ediyoruz.Bir takipçimiz bize GTA V oyununda Bahçivan görevi nasıl geçebileceğine dair ipucu istemiştir.GTA 5 oyununda bahçivan görevinde ilk olarak bahçivanın arkasından sessizce yaklaşarak yumruk ile bayıltın.Eğer bayıltamazsanız bağırmaya başlayacak ve görev iptal olacaktır.Bahçivanı bayılttıktan sonra evin kapılarından içeri girmeye çalışmayın çünkü kapılar kilitlidir.Evin sağ tarafında bulunan arabanın üstüne çıkın ve oradan çatıya çıkış yapınız.Açık olan pencereden içeri girin ama hemen yürümeyin.

Önünüzden bir bayan yan odaya geçecek.O geçtikten sonra sessizlik modu içerisinde alt kata iniş yapınız.Alt katta ise bir kadın ve bir erkek flört ediyor ve sizi görmemesi gerekmektedir.Yine sessizlik modu içinde garaja giriş yapın ve SUV aracı alıp götürün.

Aracı belirtilen noktaya götürürken arka koltuktan biri çıkıp silahı başınıza dayıyacaktır.Siz panik yapmadan son hızla sarı noktaya gidin.Galeri önüne geldiğinizde ise arabayı camdan içeri sokun.Dükkan sahibi ile kavga ettikten sonra görev tamamlanacaktır.

Tam puan almak istiyorsanız 5 dakika içerisinde görevi tamamlamanız ve galeri sahibi ile kavga ederken hiç dayak yememeniz gerekmektedir.