Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

GM 5 Plus Android Nougat Aralık ayı güncellemesi geldi

Birçok model Nougat sürümüne kavuşamamışken, GM 5 Plus aralık ayı güvenlik güncellemesini bile aldı.

gm-5-plus-nougat-surum

GM 5 Plus modeli performas ve uygun fiyatı ile telefon alacakları cezbetmektedir.GM 5 Plus modeli android işletim sisteminin en yeni çıkan versiyonlarına hemen ulaşabilmektedir.Android Nougat 7.0 güncellemesi alan GM 5 Plus, Aralık 2016 güvenlik güncellemesinide aldı.GM 5 Plus kullanıcıları yazılım güncelleme kontrolü yaptığında 157 MB’lık güncelleme dosyasını indirebilir.

Güncellemeyi indirmeden önce bir uyarımız olacaktır.Mobil veri bağlantısı ile indirirseniz kotanızı sıkıntıya sokabilirsiniz.Wİ-Fİ üzerinden indirirseniz daha sağlıklı bir indirme ve ücretsiz olacaktır.

GÜncelleme dosyası ingilizce yazmaktadır.İngilizcemiz iyi olmadığı için Google Translate özelliğini kullanarak çevirdik.

Bu yazılım güncellemesi, cihazınızı güvenlik ve bariyer düzeltmeyi sağlayan Android 7.0 nougat’ın Aralık 2016 sürümüne yükseltti. Yerleşim birimlerini bir mobil şebeke üzerinden veya dolaşımdayken indirme, ek ücretlere neden olabilir.

Kategoriler
Android Haberleri

GM 5 Plus ve Android One 4G modelleri Nougat alacak mı?

GM 5 Plus ve General Mobile Android One 4G sahiplerine güzel bir haberimiz var…

android nougat gm 5 plus

Bildiğiniz üzere Android 7.0 sürümü Nougat olarak açıklandı.Henüz ülkemizde marshmallow sürümü bile çok aktif olarak kullanılmasada Nougat alacak modeller yavaş yavaş belli oluyor.İlk olarak birçok kişi General Mobile Android One 4G modeli ve yeni amiral gemisi modeli GM 5 Plus modellerinin alıp almayacağı merak ediliyordu.Bu iki modelin Android 7.0 Nougat sürümü alacağı belirtildi.

Türkiye’de şu an en çok Android’in Lollipop sürümü kullanılmaktadır.Lollipop sürümüne geçiş yapan birçok telefonda şarj problemleri ön plana çıkarken Android 7.0’da bakalım ne olacak. Özellikle Android One 4G model en son çıkan Android sürümlerine hemen kavuşmaktadır.GM 5 Plus modelininde bu sürümü alacağı için bu modeli düşünenler almaya karar verdiğini söyleyebiliriz.Diğer modeller çok net olarak belli olmadı fakat üst segment telefonlara geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz.