Kategoriler
Genel

Game Of Thrones dizisi ne zaman biteceği az çok belli oldu

Son 5 yılın en çok konuşulan dizi olan Game Of Thrones dizisinin final tarihi az çok belli oldu.

game of throne

Tüm zamanların en iyi dizisi olarak gösterilen Game Of Thrones’ta adrenalin son hızla devam ediyor.Ülkemizde de en çok izlenen yabancı diziler arasında yer alan Game Of Thrones dizisini internetten en çok izleyen ülke olduğumuzu belirtmek isteriz.Anlık izleyemediğimiz içim mecburen bir gün sonra türkçe alt yazılı bölüm yayınlandıktan sonra izleyebiliyoruz.

Game Of Thrones dizisi son bölümü ile sezon tatiline girdi.Yeni sezon bölümleri için dizinin takipçileri sabırsızlıkla beklerken Game Of Thrones dizisinin ne zaman biteceği internette dolaşmaya başladı.İki sezon daha devam edecek olan dizinin bitmesine sadece 13 bölüm kaldığı belirtiliyor.2 sezon daha devam edeceği haberleri bile fanatikleri sevindirdi.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Game of Thrones ne zaman bitiyor

Game of Thrones dizisi ne zaman biteceği açıklandı

game of thrones

6 sezondur devam eden Game of Thrones dizisinin biteceği tarih açıklanmasından sonra dizinin fanatikleri bu habere çok fazla sevinmeyecek.

HBO’nun başkanı dizinin yönetmenerinin 2 sezon daha çekeceklerini ve 2 yıl sonra bitirmeyi planladıklarını açıkladıktan sonra dizinin fanatikleri bu habere üzülüyor.Ama şunu söyleyemek gerekiyor bu bitiş zamanı sadece bir ön görü. O zamanlar geldiğinde dizinin bitiş tarihi değişmesi hiçte süpriz olmayabilir.

Game of Thrones dizisi ülkemizde en çok izlenen yabancı dizi olma özelliği elinde tutmaktadır.