Bilim ve TeknolojiDonanım Haberleri

Panosonic Lumix CM1 Satışa Sunuluyor

Panosonic Lumix CM1 Satışa Sunuluyor

Panosonic Lumix CM1
Panosonic Lumix CM1

Japonya menşeili teknoloji ürünleri üreticisi Panosonic tarafından geliştirilen yeni akıllı telefon modeli Lumix CM1 kısa süre sonra satışa sunuluyor. Üstün kamera özellikleri ile dikkatleri üzerine toplayan Lumix CM1 modelinin geçtiğimiz yıl Eylül ayında lansmanının gerçekleştirildiği ifade edildi.

Amerika Birleşik Devletleri’nde ön sipariş aracılığı ile satışa sunulacağı belirtilen Panosonic Lumix CM1 modelinin 4.7″ ekran genişliğine sahip Full HD dokunmatik ekran ile piyasaya gireceği, 1920*1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada Panosonic Lumix CM1 akıllı telefon modelinin 2 GB sistem belleği, 16 GB dahili veri depolama alanına sahip olacağı, 2.3 GHz Andreno 420 grafik işlemcisi ve Qualcomm Snapdragon 801 yonga setine sahip olacağı belirtildi.

Panosonic tarafından gerçekleştirilen Lumix CM1 modelinin arka yüzünde 20MP kamera ve ön yüzünde ise 1.1 MP kameraya sahip olacağı belirtilirken Amerika Birleşik Devletleri’nde ön sipariş bedelinin 1.000$ olarak belirtildiği ifade edildi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu