Bilim ve Teknoloji

LG G2 Mesaj Engelleme Nasıl Yapılır

LG G2 Mesaj Engelleme Nasıl Yapılır?

lg g2 mesaj engelleme

Akıllı Telefonlarda mesaj engelleme sorunu her zaman olan bir durum. Şimdi birçok yeni uygulama çıktı ama Telefonların kendi bünyesinde olan özellikler sayesinde de, kısa sürede Telefon üzerinden Engelleme yapabilirsiniz. LG G2 Modelinde de telefon üzerinden engelleme yapmak mümkün. LG modeli, tasarımı ve donanım özellikleriyle beraber, piyasalarda yer alan telefonlara göre çok daha iyi durumda. birçok yeni özelliği ve donanımsal açıdan da farklı oluşu sayesinde, kullanıcılar tarafından tam not alan bir telefon gerçekten.

LG G2  Mesaj Engelleme Ayarı

– Ayarlar- Çağrı Ayarları- Çağrı Reddetme-Reddetme Listesi bölümünden devam edelim

– Reddetmek istediğiniz Numaraları burada ” +” olarak işaretleme yaparsanız, kısa sürede artık Onay alırsınız.bu sayede bu numaralardan size çağrı ve mesaj gelmez

LG G2 Modelinde ” Mesaj ve Çağrı engelleme” bu şekilde yapılır. çok kolay bir işlemdir. bu sayede siz rahatsız eden numaralardan anında kurtulmuş olursunuz. son derece etkili ve son derece güzel bir ayar. LG G2 Modeli kullanım bakımından da gerçekten son derece Zarif ve özellik olarak da harika bir telefon. bu sayede telefonu kullananlar, zaten kısa sürede telefonun ne kadar güzel ve İşletim olarak da ne kadar Teknik olduğunu anlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu