Bilim ve Teknoloji

HERE Maps Harita Uygulaması nasıl

HERE Maps Harita Uygulaması

here maps

Harita ve Ulaşım Uygulamaları, Akıllı telefonlar üzerinde gerçekten çok fazla işe yaramaya başladı. uzun yola çıkanlar, Akıllı telefonların da yer alan Harita yer bildirimi uygulamaları sayesinde, gidecekleri Rotayı çiziyor ve uygulama sizi en kolay şekilde yönlendiriyor. bu uygulamalar sayesinde artık kaybolmak ve gideceğiniz yere geç gitmek gibi derdiniz de olmayacak.

HERE Maps Uygulaması, aslında BMW, MERCEDES Araba markalarına uygun olarak yapılan Harita uygulamasıydı. Ama daha sonrasında gelişerek, ” Androdi ve IOS” işletim sürümüne sahip telefonlara yüklenmeye başladı. kısa sürede insanlar tarafından benimsendi ve her yerde kullanılmaya başlandı. çok çabuk gelişmesinde elbette katkısı olan özellikleri var.

Yaklaşık olarak 1000 Farklı bölgeyi ve bu bölgeler arasında 100 ayrı Kapalı bölge olarak geçen İç kısım yerleri belirleyerek, Ulaşım konusunda sizlere çok süper bir kolaylık sağlıyor.HERE Maps, Ulaşım konusunda, hangi ilde hangi Ulaşım araçları kalkıyor gibi özellikleri de belirterek, kısa sürede gitmek istediğiniz yerlere sizi götürüyor. gerçekten süper bir harita uygulaması.

Android ve IOS akıllı telefonlar üzerinde kolay bir anlatımı var. Ayrıca ” Sesli Komut” ayarlarını yaparak, Here Maps uygulamasının sizi sesli bir şekilde yönlendirmesini de sağlıyorsunuz. en son aldığı güncellemeden sonra, yolculuk sırasında sesli olarak bir yer söylerseniz eğer, hemen sesinizi algılıyor ve o yere doğru Rota haritasını çiziyor. buda gerçekten bir Harita ve ulaşım uygulamasında olması gereken en önemli özellik.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu