Galaxy A7 ultra güç tasarruf modu nasıl açılır?

Akıllı telefonlarda ultra güç tasarruf modu çok avantajlı!

galaxy a7 güç tasarrufu

Akıllı telefonların en güzel özelliklerinden bir tanesi ise kesinlikle tasarruf modlarıdır.Son çıkan telefonlarda ultra güç tasarruf moduda yer almaktadır.Bu modlar ile zor durumda kaldığınızda telefonuzun şarj süresini uzatabilrisiniz.

Cihazın işlevlerini sınırlandırarak pil gücünden tasarruf edin. Uygulama ekranında,  Ayarlar → modu  üzerine dokunun,  ardından  Güç tasarrufu modu  tuşuna dokunarak etkinleştirin. Alternatif olarak hızlı ayar  panelini açın ve  Güç tasarrufu  üzerine dokunarak etkinleştirin.

Aşağıdaki seçeneklerden birini seçin:

•  Arkaplan verisini kısıtla : Bir mobil veri bağlantısı kullanarak arkaplanda çalışan  uygulamaların çalışmasını önleyin.

•  Performansı kısıtla : Son uygulamalar tuşu ve Geri tuşunun arka ışığını kapatmak gibi  çeşitli seçenekleri sınırlandırın.

•  Gri tonlama modu : Ekrandaki renkleri gri tonlarda görüntüler.

Ultra tasarruf modu nasıl açılır?

Cihazın pil gücünü uzatmak için bu modu kullanın. Ultra güç tasarrufu modunda, cihaz şunları  yerine getirir: •  Ekrandaki renkleri gri tonlarda görüntüler.

•  Sadece mevcut olan temel ve seçilen uygulamalar ile sınırlıdır.

•  Ekran kapandığında mobil veri bağlantısını devre dışı bırakır.

•  Wi-Fi ve Bluetooth özelliklerini devre dışı bırakır.

Uygulama ekranında,  Ayarlar → Güç tasarrufu → Ultra güç tasarrufu modu  üzerine  dokunun, ardından  Ultra güç tasarrufu modu  tuşuna dokunarak etkinleştirin. Alternatif  olarak hızlı ayar panelini açın ve  Ultra güç tasarrufu  üzerine dokunarak etkinleştirin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir