Oyun Haberleri

PUBG para iadesi nasıl alınır?

PUBG oyunu bilgisayarlardan sonra akıllı telefonlar geldiği zaman ilk günden milyonlarca kişi tarafından indirildi.

Zaten günümüzde artık bilgisayarlar üzerinden pek fazla oyun oynanmıyor. Akıllı telefonlar geliştikçe oyun grafikleride oldukça iyi olmaktadır.

Bir ziyaretçimiz PUBG oyununu oynarken ürün satın aldığını ve para kesildiği halde ürününün bir türlü kendisine gelmediği ve para iadesi konusunda ne yapılabileceği konusunda yardım istemiştir.

Bu sorunlar ile karşılaşan kişiler Google Play Store üzerinden yazmaktadır. Fakat oyun yapımcı şirketi maalesef Türkçe bilmediği için genellikle herkese aynı cevabı yapıştırıp göndermektedir. Eğer para iadesi almak istiyorsanız ingilizce bir metin ile PUBGMOBİLE_CS@tencentgames.com adresinize mail atmanız gerekmektedir. Gönderirken de Google Play Store alışverişinden yapmış olduğunuz dekont makbuzunu da gönderiniz. Bilgileri eksiksiz ve detaylı olarak verirseniz sizlere daha hızlı şekilde yardımcı olurlar.

Para iadesi konusunda yaptığınız adımları bizlere yorum yazarak gönderirseniz çok memnun oluruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. hocam ben yazdım google playe bana oyun içerisindek destek kısmına basın dediler. bastım fakat bir süre sonra cevap verme kesildi aetık cevap yazmıyorlar 10 saat oldu. yanlışlıkla bastım falan dedim. para iadesi istediğimi söyledim ne yapabilirim.

  2. Mücahid bey para iadesi konusu oldukça zor oluyor. Çünkü satın alma işleri sırasında size birkaç kez doğrulama adımları uygulattığı için oyun şirketi inceleyip dönüş yapacaktır.

    Ayrıca PUBG Mobile para ile satın alma işlemlerinin hemen altında “İade olmaz” yazmaktadır.

  3. ​Teşekkür ederim cevap için. sizce ne yapmalıyım. Parayı kullanmalımıyım.Yoksa beklemelimiyim.​Parayı kullanmam bir şey değiştirir mi. Tutar 170 tl.

  4. Mücahid bey bence 3-4 gün bekleyin. Herhangi bir oyun için harcama yapmayın. Eğer cevap gelmezse kullanabilir yada hesabınızı satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu