Genel

2016 KPSS Lise soruları yorumları (20 Kasım)

20 Kasım KPSS soruları yorumları okumak ve paylaşmak istiyorsanız bu sayfa bugüne özel açtık.

kpss soruları yorumları

2016 KPSS Lise sınavı 20 Kasım 2016 günü yapıldı.Milyonlarca memur adayı bu sınav için uzun zamandır hazırlanıyordu.15 Temmuz günü yaşanan hain günden sonra kamudan atılanların sayısı fazla olduğu için bu seneki KPSS sınavına başvuru sayısıda oldukça fazla oldu.2016 KPSS sınavı saat 10:00’da başladı ve 2 saat süreyle memur adayları ter döktü.Sınava girenler sınav bittikten sonra sınav soruları hakkında internette araştırma yapacak ve yorumlar araştıracaktır.Teknoscrool.com olarak bu sayfayı açarak KPSS Lise soruları yorumları sayfası oluşturmak istedik.Sınavdana çıkan ziyaretçilerimiz sınav soruları hakkında yorumlarını bizimle paylaşabilir.Böylece güzel seviyeli bir platform oluşturaabiliriz.

2016 Lise KPSS matematik soruları yorumları,Kpss tarih soruları yorumları,Vatandaşlık soruları yorumları,Kpss lise türkçe soruları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Sınav öyle zor değildi ve bu da bizim için iyi bi şey değil bence çünkü bu seferde çoğunluk yüksek alacak yine puanlar yükselecek off

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu